Data publikacji:

PlayStation Plus vs Games with Gold - marzec 2019

Porównanie marcowych ofert PlayStation Plus i Games with Gold. Która była lepsza?

OFERTA PLAYSTATION PLUS - MARZEC 2019

Marzec jest pierwszym miesiącem, od którego Sony przestało udostępniać w ramach abonamentu gry przeznaczone na konsolę PlayStation 3 i Vitę. Zamiast tego, została zwiększona ilość miejsca na dysku internetowym do 100 GB oraz wzrosły nadzieje, że w przypadku PS4 otrzymamy jeszcze lepsze produkcje. Tak właściwie się stało, ponieważ w marcu udostępnione zostaną dwa świetne tytuły - pierwszym jest Call of Duty: Modern Warfare Remastered, natomiast drugim The Witness.

Marka Call of Duty obecnie nie cieszy się zbyt duża estymą, natomiast nie można było tego powiedzieć o odsłonie Modern Warfare, która do dzisiaj uważana jest za najlepszą z serii. Wersja zremasterowana prezentuje się niezwykle okazale, dlatego bardzo cieszy mnie to, że Sony postanowiło wrzucić tę świetną grą do swojej oferty. W samych superlatywach można wypowiadać się również o The Witness, czyli eksploracyjnej grze logicznej, skupiającej się głównie na rozwiązywaniu zagadek. Tytuł nie jest łatwy, ale bardzo satysfakcjonujący. Powinniście go sprawdzić, jeśli chcecie trochę rozruszać szare komórki.

PEŁNA LISTA GIER Z PLAYSTATION PLUS

1. Call of Duty: Modern Warfare Remastered – PS4

2. The Witness – PS4

 • Kup gry na PS4 w atrakcyjnych cenach
 • OFERTA GAMES WITH GOLD - MARZEC 2019

  Subskrybenci Games with Gold w ostatnich miesiącach nie są szczególnie rozpieszczani. Jasne, Microsoft czasami wrzuca rodzynki pokroju Celeste, jednakże ich wcześniejsze oferty miewały większe pazury. Tymczasem, w marcu otrzymamy słabe Adventure Time: Pirates of the Enchiridion, które wygląda jedynie ciekawie, ale to akurat zasługa serialu animowanego. Oprócz tego, na Xbox One dostępne będzie Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Ten tytuł akurat bywa ciekawy, aczkolwiek nie jest to must have każdego gracza. Mimo to, warto sprawdzić jeśli lubicie zabawne podejście do strzelanek.

  W przypadku Xboksa 360 sytuacja wygląda znacznie lepiej. Standardowo, w gry z poprzedniej generacji konsol można odpalić na XONE dzięki wstecznej kompatybilności. Star Wars: Republic Commando to prawdziwa klasyka gier z uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Głównym atutem produkcji jest to, że nie wcielamy się w żadnego rycerza Jedi, tylko elitarnego komandosa walczącego w imię Starej Republiki. Bardzo ciekawym wyborem jest także gra Metal Gear Rising: Revengeance, będąca spin-offem popularnego cyklu Hideo Kojimy. Tytuł nie stawia natomiast na skradanie, tylko dynamiczną akcję w stylu slasherów. Warto także nadmienić, że gra była już kiedyś dostępna w ofercie Playstation Plus, jakieś sześć lat temu.

  PEŁNA LISTA GIER Z GAMES WITH GOLD

  1. Adventure Time: Pirates of the Enchiridion - XONE

  2. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 - XONE

  3. Star Wars: Republic Commando - X360, XONE

  4. Metal Gear Rising: Revengeance - X360, XONE

  PODSUMOWANIE

  Oferta przygotowana przez Microsoft nie jest zła, ale co najwyżej poprawna. Znajdziemy tam interesujące produkcje, lecz i tak nie mają one startu do gier przygotowanych w marcu przez Sony. Zarówno Call of Duty: Modern Warfare Remastered, jak i The Witness to świetne tytuły, które zaspokoją potrzeby miłośników strzelanek i łamigłówek. Wniosek jest jeden - złoty pucharek ponownie trafia w ręce abonamentu PlayStation Plus.

  UBIEGŁE MIESIĄCE:

  2019: STYCZEŃ, LUTY

  2018:  STYCZEŃ, LUTY, MARZEC, KWIECIEŃMAJ, CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ, WRZESIEŃ,  PAŹDZIERNIK, LISTOPAD , GRUDZIEŃ

  2017: STYCZEŃLUTYMARZECKWIECIEŃMAJCZERWIECLIPIECSIERPIEŃWRZESIEŃPAŹDZIERNIKLISTOPADGRUDZIEŃ

  2016: SIERPIEŃWRZESIEŃPAŹDZIERNIKLISTOPADGRUDZIEŃ

  Autor: Łukasz Morawski

  Autor: Łukasz Morawski