Najpopularniejsze i najlepsze gry komputerowe

xbox game pass gry

Najlepsze gry z Xbox Game Pass

2021-01-16
Już od kilku lat Microsoft regularnie wspiera swoją usługę Xbox Game Pass, która daje graczom dostęp do ogromnej biblioteki najróżniejszych gier. Jeżeli zastanawiacie się nad dołączeniem do grona abonentów, to w tym zestawieniu znajdziecie przegląd tytułów, dla jakich warto to zrobić.
cyberpunk 2077 build postaci

Cyberpunk 2077 - jaki build postaci jest najlepszy?

2021-01-14
Dopiero zaczynacie przygodę z grą studia CD Projekt RED i nie wiecie, w jakim kierunku powinniście rozwijać V? Przygotowałem dla was praktyczny poradnik, w którym wyjaśnię, czym jest build postaci oraz jaki bohater będzie najbardziej odpowiednia do waszego stylu gry. Sprawdźcie, o czym musicie pamiętać tworząc swoją postać w Cyberpunku 2077.
cyberpunk 2077 dodatki

Dodatki do Cyberpunk 2077. Jaka przyszłość czeka grę CD Projekt RED?

2021-01-10
Od kilku lat niemalże każda wysokobudżetowa produkcja AAA jest przynajmniej przez rok lub dwa lata wspierana przez producenta. Niekiedy mamy do czynienia z niewielkimi rozszerzeniami wprowadzającymi elementy kosmetyczne, ale zdarzają się również premiery dużych fabularnych dodatków, które rozwijają historię znaną z oryginału. Jaka przyszłość czeka Cyberpunk 2077? O tym przekonacie się z dalszej części tekstu.
cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 – słownik pojęć, terminologia. Wyjaśnienie istotnych zagadnień z gry studia CD Projekt RED

2021-01-09
Świat Cyberpunk 2077 jest dosyć mocno złożony, a odkrycie wszystkich jego sekretów może zająć graczom wiele godzin. Na potrzeby gry przygotowano także bogatą terminologię, odnoszącą się niemalże do każdego aspektu życia mieszkańców Night City. Jeśli chcecie w pełni zrozumieć fabułę oraz dialogi pomiędzy bohaterami, to koniecznie zapoznajcie się z naszym słownikiem najpopularniejszych pojęć dotyczących produkcji studia CD Projekt RED.
najlepsze slashery

Najlepsze slashery. TOP 10 gier

2021-01-08
Slashery to popularny podgatunek gier akcji, którego znakiem charakterystycznym jest dynamiczna (a przy tym wymagająca) walka z przeciwnikami za pomocą broni białej. Tego typu produkcje zazwyczaj przeznaczone są dla dorosłego odbiorcy, ponieważ stawiają na konkretną rzeź, w której gracze mordują przeciwników w dosyć widowiskowy sposób. W tym zestawieniu przyjrzymy się najlepszym slasherom, jakie dostępne są na komputerach osobistych oraz konsolach.
medal of honor above and Beyond

Medal of Honor: Above and Beyond. Powrót kultowej marki

2021-01-07
Marka Medal of Honor po kilku latach przerwy powróciła z nową odsłoną. Jeśli, tak samo jak ja, czekaliście na tę premierę, to sprawdźcie, co powinniście o niej wiedzieć i w jaki sprzęt musicie się zaopatrzyć, żeby zagrać w Above and Beyond.
sons of the forest

Sons of the Forest. Co wiemy przed premierą sequela The Forest?

2021-01-06
W czasach królowania wysokobudżetowych produkcji warto na chwilę oderwać wzrok od kolejnej odsłony Assassin’s Creed, Cyberpunk 2077 czy gier Electronic Arts, żeby dać szansę mniejszym tytułom. To właśnie w nich bardzo często tkwi esencja gamingu, ponieważ twórcy gier indie muszą przekonać graczy gameplayem, a nie kasą wydaną na marketing. Grze The Forest od studia Endnight Games ta sztuka się udała, dlatego twórcy poszli za ciosem i rozpoczęli pracę nad kontynuacją. Sprawdźcie, co na ten moment wiemy o Sons of the Forest.
assasins creed Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla. Recenzja, poradnik i wymagania

2021-01-05
Studio Ubisoft w najnowszej odsłonie serii postawiło na ciekawy okres historyczny, który w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością w popkulturze. Jeśli jesteście ciekawi, jak producent poradził sobie z tematyką wikingów, to koniecznie zapoznajcie się z moją recenzję Assassin’s Creed: Valhalla.
myszka dla graczy

Myszka dla początkującego gracza. Jaki model wybrać?

2020-12-30
Szukacie dobrej myszki gamingowej, ale macie ograniczony budżet? To zestawienie powinno wam pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu do gier.
gry zręcznościowe pc

Gry zręcznościowe na PC i konsole

2020-12-28
Niektóre produkcje stawiają na rozbudowane elementy RPG-owe, zaś inne skupiają się przede wszystkim na taktycznym podejściu do rozgrywki. Do sprzedaży trafiają też gry, w których liczy się przede wszystkim spryt oraz zręczność gracza. To właśnie fajnym grom zręcznościowym przyjrzymy się w tym zestawieniu. Sprawdźcie nasze propozycje!
najlepsze gry 2020

Najlepsze gry roku 2020. Sprawdź, które tytuły musisz nadrobić

2020-12-24
Epidemia od kilkunastu miesięcy bruździ w wielu branżach, doprowadzając m.in. do ruiny przemysł filmowy. Gry wideo na szczęście tworzy się w trochę inny sposób, dzięki czemu konieczność pracy zdalnej oraz pozamykane sklepy nie wpłynęły zbyt mocno na proces produkcyjny dzieł reprezentujących naszą ulubioną formę rozrywki. W tegorocznej edycji Złotych Trybów ponownie przyjrzeliśmy się interesującym grom z podziałem na kategorie. Poznajcie najlepsze gry 2020 roku.
stanowisko gamingowe

Stanowisko gamingowe. Jak zbudować? Z laptopem i komputerem stacjonarnym

2020-12-23
Nieprzystosowane do grania biurko, zwykłe krzesło biurowe i brak motywów charakterystycznych dla graczy… Jeśli w taki sposób moglibyście opisać swoje stanowisko gamingowe, to oznacza, że powinniście wprowadzić w nie parę modyfikacji. W zależności od potrzeb, czasami wystarczy niewielki nakład sił, żeby całkowicie odmienić wygląd swojego pokoju gracza. Sprawdźcie nasze propozycje, jak upiększyć stanowisko gamingowe.

Gaming: PC, Xbox, PlayStation