Najpopularniejsze i najlepsze gry komputerowe

paper mario the thousand year door

Premiera Paper Mario: The Thousand-Year Door na Nintendo Switch. Dlaczego warto zagrać?

2024-06-21
Nintendo przygotowuje się powoli do premiery swojej nowej konsoli, dlatego nie wydaje już na Switchu nowych tytułów z segmentu AAA, które miałyby w jakikolwiek sposób zrewolucjonizować branżę gier, tak jak zrobiło to m.in. przy okazji premier Super Mario Odyssey czy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdoms. Niemniej w dalszym ciągu na tej platformie ukazują się fantastyczne tytuły, od których nie sposób się oderwać, a Paper Mario: The Thousand-Year Door jest tego najlepszym dowodem. Sprawdźcie, o co chodzi w tym tytule, ile kosztuje wydanie pudełkowe, a także jak produkcja działa w trybie handheldowym.
gry podobne do fallout

Gry podobne do Fallouta

2024-06-19
Fallout to bez wątpienia jedna z bardziej kultowych marek w historii branży growej. Pierwsza odsłona zadebiutowała w 1997 roku i z miejsca skradła serca graczy na całym świecie. Kiedy seria przeszła w ręce Bethesdy, ta przeniosła ją w pełen trójwymiar i pozwoliła śledzić akcję z oczu bohatera. Sprawdźcie, jakie współczesne produkcje są podobne do Fallouta i w które koniecznie powinniście zagrać, jeżeli kochacie tę markę.
dragon ball xenoverse 2

Dragon Ball: Xenoverse 2 – cena, wymagania, platformy. Dlaczego warto zagrać?

2024-06-17
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już ten tytuł gdzieś widzieliście. A do dlatego, że zadebiutował on prawie dziesięć lat temu, jednak przez ten czas był regularnie rozwijany przez twórców. W końcu Dragon Ball: Xenoverse 2 doczekało się też wersji przeznaczonej na konsole nowej generacji. Z tekstu dowiecie się wszystkich najważniejszych rzeczy o tej grze oraz poznacie jej cenę.
fallout gry

Seria Fallout – przegląd gier

2024-06-10
Nie da się ukryć, że Fallout to jedna z popularniejszych zachodnich serii gier, która jest rozwijana już od 1997 roku. Aktualnie fani z całego świata czekają na piątą odsłonę, ale zanim to nastąpi, minie jeszcze sporo czasu. Jeśli więc do tej pory nie mieliście okazji zagrać w żadną z odsłon, to z tego tekstu dowiecie się, po którą cześć powinniście sięgnąć i dlaczego.
gry na 2 osoby ps5

Gry na 2 osoby na PS5. W co zagrać z kolegą na nowym PlayStation?

2024-06-02
Był taki moment w branży growej, że producenci coraz rzadziej sięgali po produkcje z lokalną kooperacją, skupiając się bardziej na sieciowych zmaganiach pomiędzy graczami. Na szczęście trendy się zmieniają, a twórcy gier coraz częściej powracają do tytułów, w których wspólnie ze znajomym można wziąć udział w fascynującej przygodzie. W tym zestawieniu zebrałem ciekawe gry na PS5 dla dwojga. Sprawdźcie, w co warto zagrać!
xbox gry na dwa pady

Gry na Xbox na dwa pady: ciekawe propozycje

2024-05-31
Lokalne tryby kooperacji lub rywalizacji pomiędzy dwoma graczami coraz rzadziej występują w grach wideo, lecz na szczęście niektórzy twórcy nadal pamiętają o kanapowym graniu. Jeżeli więc szukacie ciekawych produkcji dla dwójki użytkowników, to trafiliście w dobre miejsce, ponieważ w tym tekście przedstawię kilka gier na dwa pady, które są dostępne na Xbox One lub Xbox Series X|S.
motogp 24

MotoGP 24 – cena, wymagania, platformy. Dlaczego warto zagrać?

2024-05-28
Włoskie studio Milestone po raz kolejny spróbowało swoich sił z produkcją opartą na Motocyklowych Mistrzostwach Świata. Jeżeli lubicie wymagające produkcje i wyścigi motocykli, to koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowali dla nas twórcy. Z tekstu dowiecie się, o co chodzi w MotoGP 24, ile kosztuje pudełkowe wydanie, a także na jakich platformach zagramy.
top spin 2k25

TopSpin 2K25 – cena, wymagania, platformy. Dlaczego warto zagrać?

2024-05-24
Zawsze marzyliście o tym, żeby machać rakietą jak Roger Federer? A może imponują wam wielkie dokonania Igi Świątek? W takim razie znaleźliście właśnie produkcją idealną dla siebie. TopSpin 2K25 to najnowsza gra poświęcona tenisowi, która na poważnie podchodzi do tej dyscypliny sportowej. Z tekstu nie tylko dowiecie się, na czym dokładnie polega rozgrywka i jakie tryby zabawy przygotowali twórcy, ale także poznacie cenę pudełkowego wydania czy znajdziecie informacje odnośnie platform, na jakich wydano TopSpin 2K25.
gry bez internetu

Gry offline - najlepsze gry bez internetu

2024-05-21
Współcześnie wielu developerów coraz bardziej idzie w stronę gier-usług lub produkcji oferujących tryby sieciowe bądź kooperacyjne. I choć można odnieść, że przewaga tego typu dzieł jest znacząca, to jednak w dalszym ciągu można natrafić na ciekawe gry offline nie wymagające internetu do grania. Właśnie takim grom przyjrzymy się w tym zestawieniu. Sprawdźcie nasze propozycje polecanych gier dla pojedynczego użytkownika.
kingdom come deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance II – zapowiedź. Co wiemy przed premierą?

2024-05-17
Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że czeskie studio Warhorse od kilku lat pracuje nad oficjalną kontynuacją swojego największego hitu. I co najważniejsze, druga odsłona prawdopodobnie trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku! Zainteresowani? W takim razie z tego tekstu dowiecie się, co na ten moment wiemy o Kingdom Come: Deliverance II, na jakie platformy trafi ten tytuł, a także ile zapłacimy za pudełkowe wydanie gry.
sand land

Sand Land – cena, wymagania, platformy. Dlaczego warto zagrać?

2024-05-14
W marcu 2024 roku zmarł Akira Toriyama, twórca kultowej serii „Dragon Ball”, który ma także na koncie mangę „Sand Land”. Takowa zadebiutowała w 2000 roku, lecz nie zyskała takiego uznania, jak historia o Smoczych Kulach. Po ponad dwudziestu latach od premiery, zadebiutował serial animowany dostępny na platformie Disney+. W tym samym czasie do sprzedaży trafiła gra rozbudowująca wydarzenia z mangi i anime. Sprawdźcie, o co chodzi w Sand Land, a także dowiedźcie się na jakich platformach zagracie w ten tytuł.
gry przygodowe

Najlepsze gry przygodowe na PC

2024-05-08
Przed laty gry przygodowe w stylu point & click stanowiły fundament branży gier. Jednakże wraz z rozwojem technologicznym oraz zwiększającymi się oczekiwaniami graczy, gatunek ten musiał ewoluować. Aby sprostać nowym wyzwaniom i utrzymać zainteresowanie, producenci przygodówek zaczęli inwestować w bardziej kompleksowe rozwiązania oraz dynamiczniejszą rozgrywkę. W tym zestawieniu przyjrzymy się najbardziej porywającym grom przygodowym na PC z ostatnich lat.

Gaming: PC, Xbox, PlayStation