Newsy, aktualności i najnowsze informacje o grach i sprzęcie gamingowym

Najnowsze informacje ze świata gier i gamingu. Wszystkie aktualności zebrane w jednym miejscu. Nie umknie nam żaden news, o którym w sieci aż huczy. Sprawdzajcie na bieżąco wiadomości Eksperta Ceneo.
nvidia dlss 3

Pax Dei, Still Wakes the Deep oraz Skye: The Misty Isle debiutują w tym tygodniu z technikami DLSS 3 i Reflex

2024-06-19
Gry komputerowe wypełnione są niezwykłymi przygodami, które stają się niezapomnianie dzięki mocy technik RTX, takich jak NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Reflex, czy też zaawansowanych efektów opartych na ray tracingu.
sea of thieves

Sea of Thieves oraz Bodycam wśród nowych gier w usłudze GeForce NOW

2024-06-14
Już w tym tygodniu użytkownicy usługi GeForce NOW zasmakują morskiego życia w niezwykle popularnej grze pirackiej Sea of Thieves od Rare i Xbox Game Studios. Chmura powiększy się w tym tygodniu o cztery tytuły.
Nowe gry z DLSS 3.5

Rozszerzenie do Alan Wake 2 jest już dostępne z path tracingiem oraz DLSS 3.5. Premiera Pax Dei z DLSS 3 już 18 czerwca

2024-06-12
W ciągu ostatnich dni ogłoszono wiele nowości związanych z grami komputerowymi. Wśród nich znajdziemy sporo tytułów, które otrzymają wsparcie technik RTX, takich jak NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex czy zaawansowanych efektów ray tracingu.
AI Decoded

Najważniejsze nowości AI ogłoszone na targach Computex 2024 przez firmę NVIDIA

2024-06-06
W tym tygodniu w ramach serii AI Decoded podsumowano najważniejsze informacje związane ze sztuczną inteligencją ogłoszone na tegorocznych targach Computex. Przyszłość komputerów zasilanych AI została przedstawiona przez założyciela i dyrektora generalnego firmy NVIDIA, Jensena Huanga w trakcie przemówienia rozpoczynającego wydarzenie.
World of Warcraft

World of Warcraft wśród 17 nowych gier w bibliotece usługi GeForce NOW w czerwcu

2024-05-31
Już w tym tygodniu biblioteka usługi GeForce NOW powiększy się o zupełnie nowe uniwersum. Chmurę zasili popularna od wielu lat gra World of Warcraft z najnowszym rozszerzeniem Dragonflight, World of Warcraft Classic i niedawno wydanym World of Warcraft Cataclysm Classic.
F1 24 i Capes z DLSS

F1 24 oraz Capes debiutują ze wsparciem techniki NVIDIA DLSS

2024-05-29
Co tydzień rośnie liczba gier ze wsparciem NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex czy zaawansowanych efektów ray tracingu. Do listy tytułów korzystających z technik RTX dołączają F1 24 oraz Capes.
Senuas Saga Hellblade II

Senua's Saga: Hellblade II oraz polskie Serum wśród nowych gier w usłudze GeForce NOW

2024-05-24
Mroczna podróż wciąż trwa w długo wyczekiwanej grze Senua’s Saga: Hellblade II od Ninja Theory i Xbox Games Studio. Subskrybenci usługi GeForce NOW wyruszyli na nią już w dniu premiery, strumieniując rozgrywkę w najwyższej jakości dzięki chmurze wyposażonej w karty graficzne GeForce RTX. Użytkownicy abonamentu Ultimate doświadczą tego spektakularnego wizualnie tytułu nawet w rozdzielczości 4K i 120 kl./s.
sterownik Game Ready

Premiera Senua's Saga: Hellblade II oraz polskiej gry Serum z NVIDIA DLSS 3. Wsparcie technik RTX dla kolejnych tytułów

2024-05-22
Nadszedł czas, aby rozpocząć walkę w mocno wyczekiwanym tytule Senua's Saga: Hellblade II ze wsparciem technik NVIDIA DLSS 3 oraz Reflex już od dnia premiery. Gracze korzystający z kart graficznych GeForce RTX doświadczą rozgrywki na najwyższym poziomie wraz z mniejszymi opóźnieniami systemowymi.
gry z DLSS cover

Wykorzystaj moc techniki NVIDIA DLSS między innymi w Ghost of Tsushima: Director's Cut oraz Die by the Blade

2024-05-17
Technika NVIDIA DLSS zwiększy liczbę wyświetlanych klatek na sekundę w kolejnych tytułach. Świeżo po kosmicznej premierze Homeworld 3, przyszedł czas na walkę mieczem.
Nowe gry z DLSS Homeworld 3

Wspierana przez AI technika DLSS trafia do Homeworld 3 oraz kolejnych nowych gier

2024-05-08
Każdego tygodnia NVIDIA wprowadza wachlarz technik RTX do nowych gier. Kolejną z nich będzie Homeworld 3, która zadebiutuje z DLSS 2.