Newsy, aktualności i najnowsze informacje o grach i sprzęcie gamingowym

Najnowsze informacje ze świata gier i gamingu. Wszystkie aktualności zebrane w jednym miejscu. Nie umknie nam żaden news, o którym w sieci aż huczy. Sprawdzajcie na bieżąco wiadomości Eksperta Ceneo.
premiery gier 2024

Premiery gier 2024. PS5, Xbox, PC

2024-01-02
Ubiegły rok obfitował w wiele fantastycznych premier, o których będziemy dyskutować jeszcze przez wiele lat. Czy teraz będzie tak samo? Sprawdźcie przegląd najciekawiej zapowiadających się premier gier w 2024 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X oraz Nintendo Switch.
god of war ragnarok valhalla

God of War Ragnarok: Valhalla – DLC do hitu na PS5

2023-12-20
Podczas tegorocznej gali The Game Awards doszło do prawdziwej niespodzianki. Nie dosyć, że studio Santa Monica podzieliło się zwiastunem rozszerzenia do God of War: Ragnarok, to na ponadto okazało się, że dodatek jest już w pełni przygotowany i gotowy do sprawdzenia. Sprawdźcie, o co chodzi w Valhalli, a także ile kosztuje DLC.
return to moria

The Lord of the Rings: Return to Moria – cena, wymagania, platformy. Dlaczego warto zagrać?

2023-12-18
W 2023 roku do sprzedaży trafiła produkcja poświęcona Gollumowi, która niestety nie zyskała uznania wśród graczy i recenzentów. The Lord of the Rings: Return to Moria także nie jest dziełem sztuki, jednakże w tym przypadku miłośnicy książek J.R.R. Tolkiena byli bardziej przychylni wobec dzieła studia Free Range Games. Sprawdźcie, o co chodzi w tym tytule, ile kosztuje i na jakich platformach w niego zagramy.
RTX 500

Już ponad 500 gier i aplikacji korzysta z technik RTX. Opublikowano nowy sterownik Game Ready dla Call of Duty: Modern Warfare III oraz Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

2023-12-05
Wprowadzenie technik NVIDIA RTX w 2018 roku zrewolucjonizowało gaming na niespotykaną wcześniej skalę. To nie tylko wsparcie sztucznej inteligencji, ale także implementacja zaawansowanego ray tracingu. Dzisiaj NVIDIA ogłosiła, że lista gier i aplikacji ze wsparciem technik RTX osiągnęła już ponad 500 pozycji. To przełomowe wydarzenie zostanie uczczone specjalną akcją RTX 500.
cyberpunk 2077 ultimate edition

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – nowe wydanie hitu CD Projekt RED

2023-11-28
Polskie studio CD Projekt RED w dalszym ciągu nie daje nam zapomnieć o jednej ze swoich ważniejszych produkcji. Developer zapowiedział, że jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi ostateczne wydanie Cyberpunka 2077. Sprawdźcie zawartość Ultimate Edition i poznajcie jego cenę.
cod 3

Call of Duty: Modern Warfare III zadebiutuje 10 listopada z prawie dwukrotnie większą wydajnością dzięki technice NVIDIA DLSS

2023-11-08
Liczba gier wykorzystujących technikę NVIDIA DLSS nieustannie rośnie. Na liście mamy największe hity ostatnich miesięcy, takie jak Call of Duty: Modern Warfare III (premiera 10 listopada), Alan Wake 2, Cyberpunk 2077: Widmo wolności oraz Diablo IV. Poza tym technika NVIDIA Reflex wspiera graczy w najpopularniejszych strzelankach sieciowych takich jak Counter-Strike 2 czy Overwatch 2.
alan wake 2

Alan Wake 2. Premiera 27 października z pełnym ray tracingiem i techniką NVIDIA DLSS 3.5

2023-10-24
Wyczekiwana gra Alan Wake 2 zadebiutuje już w tym tygodniu. Tytuł zaoferuje niesamowitą grafikę z pełnym ray tracingiem, która jest akcelerowana i znacząco usprawniona przez technikę NVIDIA DLSS 3.5 z pełnym wachlarzem funkcji wspieranych przez AI.
ufc 5

Poznajcie tryby gry w EA Sports UFC 5

2023-10-23
EA SPORTS zaprezentowało ekscytujące możliwości UFC 5, szczegółowo omawiając dostępne tryby gry, których główną atrakcją jest zwiększone powiązanie tytułu z najważniejszymi wydarzeniami i rozwijającymi się historiami sportowymi.
destiny 2

Święto Utraconych ponownie w Destiny 2

2023-10-23
Od dziś do 7 listopada w grze dostępne będzie jesienne wydarzenie Destiny 2: Święto Utraconych. Zgodnie z tradycją tej bezpłatnej imprezy gracze przywdzieją maski i będą zbierać smakołyki, biorąc udział w wyzwaniach w nawiedzonych sektorach w całym Układzie Słonecznym.
Agatha Christie

Gra na podstawie książek Agathy Christie jest już dostępna w sprzedaży

2023-10-23
Wydawca Microids i Microids Studio Lyon zaprezentowały zwiastun premierowy gry Agatha Christie - Murder on the Orient Express, która dostępna jest na platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.