Rozrywka: filmy, seriale, gry planszowe

Najlepsze imprezowe gry. Planszowe i karciane gry dla kilku osób

Najlepsze imprezowe gry. Planszowe i karciane gry dla kilku osób

2020-11-23
Szukacie sposobu na umilenie sobie spotkania ze znajomymi? W takim razie powinniście spróbować z grami imprezowymi, które rozkręcą każdą nudną domówkę. W tym zestawieniu przyjrzymy się najlepszym grom na imprezę dla kilku osób. Dobra zabawa gwarantowana!
Gry planszowe dla dzieci

Gry planszowe dla dzieci. Ranking najlepszych

2020-11-23
Szukasz ciekawego i kreatywnego sposobu na spędzanie wolnego czasu przez twoje dzieci? Zamiast bezproduktywnych „pożeraczy czasu” w postaci telewizora lub table...
strategiczne gry planszowe

Strategiczne gry planszowe. Nasze typy

2020-11-22
Jeżeli czujesz, że w twoich żyłach płynie krew prawdziwego stratega i marzysz o tym aby sprawdzić swoje umiejętności w roli dowódcy, szefa, lub imperatora - pla...
pokemon generacje

Pokemon - generacje i lista nazw stworzeń, które zawładnęły wyobraźnią dzieci

2020-11-08
Pokemony bez wątpienia stały się światowym fenomenem i już od ponad dwudziestu lat rozgrzewają serca młodszych (choć nie tylko) miłośników anime i gier wideo. Japońska seria studia Game Freak zasłynęła głównie dzięki bogatemu bestiariuszowi, składającemu się z setek przeróżnych stworzeń o rozmaitych umiejętnościach. Na przestrzeni lat dochodziły kolejne generacje Pokemonów, co łącznie dało nam już niemalże tysiąc istot. W tym tekście znajdziecie dokładne listy wszystkich Pokemonów wraz z ich mocami oraz przypisaniem do konkretnej generacji.
filmy na Halloween

Filmy na Halloween 2021 – 6 kultowych propozycji

2020-10-18
31 października to dzień, w którym każdy z nas powinien zapewnić sobie nutkę grozy. Nie ma lepszego sposobu na delikatne podniesienie poziomu adrenaliny niż jeden z naszych polecanych filmów na Halloween! Sprawdź, jakie produkcje warto obejrzeć w tym roku.
gry planszowe rpg

TOP 10 gier planszowych RPG

2020-10-13
Szukasz gier planszowych RPG, które zapewnią świetną zabawę na wiele godzin? Zobacz top 10 gier planszowych RPG.
ranking anime

Ranking anime. Najpopularniejsze anime wszech czasów!

2020-09-14
Sprawdź ranking anime. Przedstawiamy TOP 10 najpopularniejszych anime.
ile kosztuje netflix

Ile kosztuje Netflix? Ceny, pakiety i karty pre-paid

2020-09-07
Serwis Netflix pojawił się w Polsce już 4 lata temu i błyskawicznie zdobył popularność. Wciąż jednak nie brakuje osób, które dopiero zaczynają odkrywać tę platformę, niektóre też chciałyby powrócić do korzystania z niej po dłuższej przerwie. W obu tych przypadkach pojawia się oczywiście pytanie: ile kosztuje Netflix?
magic the gathering

Magic: The Gathering. Karty, zasady i poradnik

2020-08-07
Magic: The Gathering to licząca sobie ponad trzydzieści lat kolekcjonerska karcianka, która wymaga od uczestników zabawy planowania i strategicznego myślenia. Choć z początku jej zasady mogą wydawać się niezwykle trudne, w rzeczywistości są przystępne nawet dla młodszych graczy. Podpowiadamy jak zacząć przygodę z grą.
komiks dla dorosłych

Komiksy dla dorosłych

2020-06-29
Oczekujecie od komiksów bardziej dojrzałych treści, a nie tylko kolorowych historyjek o trykociarzach? W takim razie trafiliście w dobre miejsce. W tym zestawieniu przyjrzymy się najciekawszym komiksom dla dorosłych odbiorców.
filmy gangsterskie

TOP 10 najlepszych filmów gangsterskich

2020-06-18
Kino gangsterskie to rodzaj filmów, w których istotne są intrygi mafijne oraz relacje pomiędzy bohaterami. Sprawdź, jakie są najlepsze filmy gangsterskie.
gry survival pc

Gry survival PC. 15 najlepszych survivali

2020-05-24
Jesteś tylko ty, wielki teren zamieszkiwany przez agresywne istoty i ogromna wola przetrwania. Zobacz listę najlepszych gier survivalowych na PC.

Rankingi, poradniki, recenzje