Rozrywka: filmy, seriale, gry planszowe

ranking anime

Ranking anime. Najpopularniejsze anime wszech czasów!

2022-01-05
Sprawdź ranking anime. Przedstawiamy TOP 10 najpopularniejszych anime.
multiroom

Co to jest multiroom? Jak działa?

2022-01-03
Chyba w każdym domu pojawia się sytuacja, gdy każdy z domowników chce obejrzeć w telewizji swój ulubiony program w tym samym czasie. Powstają wtedy dyskusje i słynne już kłótnie o to, kto będzie trzymał pilota. Z rozwiązaniem sytuacji przychodzą operatorzy telewizyjni, którzy w swoich ofertach proponują teraz usługę Multiroomu. Co to jest Multiroom i jak on działa? Czy warto skorzystać z takiej usługi? Wszystkiego o Multiroomie dowiesz się z tego artykułu.
filmy gangsterskie

TOP 10 najlepszych filmów gangsterskich

2022-01-03
Kino gangsterskie to rodzaj filmów, w których istotne są intrygi mafijne oraz relacje pomiędzy bohaterami. Sprawdź, jakie są najlepsze filmy gangsterskie.
gry spider-man

Gry i filmy o Spider-Manie

2021-12-26
Nie da się ukryć, że Spider-Man to jedna z większych ikon popkultury. Superbohater zadebiutował na łamach komiksów Marvela, a następnie różne jego wersje pojawiały się w filmach aktorskich, animowanych oraz grach wideo. W tym zestawieniu przyjrzymy się najciekawszym produkcjom z udziałem Petera Parkera lub Milesa Moralesa.
gry platformowe ps4

Najlepsze gry platformowe na PS4

2021-12-22
Gry platformowe wciąż mają swoich wielbicieli. W jakie platformówki zagrać? Zobacz najlepsze gry platformowe.
assassins creed gry

Assassin’s Creed – seria popularnych gier

2021-12-19
Seria Assassin’s Creed już od samego początku wzbudzała ogromne emocje. Zobacz, o co chodzi w grach z tego cyklu oraz jaka jest ich chronologia.
figurka

Czym są popularne figurki kolekcjonerskie?

2021-11-29
Figurki kolekcjonerskie spędzają sen z powiek miłośnikom gier, filmów, anime czy osobom zainteresowanym oryginalnymi elementami dekoracji. Najbardziej unikatowe lub prestiżowe figurki mogą kosztować kilkaset złotych, a ich posiadanie oznacza wielkie zamiłowanie do danej twórczości. Spójrzmy, jakie figurki możemy kolekcjonować, w jaki sposób je przechowywać i kiedy się nimi chwalić.
Papierowe gry RPG - na czym polegają i jak zacząć grać?

Papierowe gry RPG - na czym polegają i jak zacząć grać?

2021-11-09
Papierowe gry RPG przeżywają w ostatnich latach renesans, przyciągając co raz to nowych fanów w każdym wieku. Na czym jednak polegają i czego potrzebujemy, by zacząć zabawę?
gry dla 4-latka

Jakie gry dla 4-latka?

2021-10-04
Masa osób na świecie nadal żyje w przekonaniu, że gry wideo mają wyłącznie zły wpływ na dzieci. Jasne, uzależnienia się zdarzają, ale wbrew pozorom są to skrajne przypadki. Zamiast tego warto skupić się na pozytywnym aspekcie tej formy rozrywki, która nie tylko rozwija kreatywność u młodszych pokoleń, ale także pogłębia ich wiedzę oraz poprawia procesy logicznego myślenia. Jednakże rodzice muszą zadbać o to, żeby pociechy obcowały z produkcjami dostosowanymi do ich wieku – nie ma więc mowy o brutalnych slasherach czy wulgarnych akcyjniakach. W tym zestawieniu przedstawimy ciekawe gry dla czterolatków, zahaczając także o planszówki dla najmłodszych.
planszówka

Jak zrobić grę planszową samemu? Od czego zacząć?

2021-09-07
Zabawa z planszówkami to świetna forma spędzania wolnego czasu ze znajomymi lub rodziną. Wielu fanów tego rodzaju rozrywki zastanawia się jednak, jak samemu zrobić grę planszową i co będzie to tego potrzebne. W naszym poradniku znajdziesz najbardziej przydatne wskazówki na ten temat.
jak oglądać seriale dc

Jak oglądać seriale i filmy DC? W jakiej kolejności?

2021-08-28
Jesteście miłośnikami komiksów DC i z chęcią nadrobilibyście filmy oraz seriale bazujące na opowieściach rysunkowych o Supermanie, Batmanie i pozostałych superbohaterach? Zadanie nie będzie proste, ponieważ liczba produkcji jest naprawdę spora, a do tego cały czas rośnie! W tym tekście postaramy się uporządkować większość współczesnych telewizyjnych oraz kinowych projektów nawiązujących do komiksów wydawnictwa DC.
rodzaje anime

Gatunki i rodzaje anime

2021-08-23
W Polsce anime nie cieszy się tak dużą popularnością, jak w innych krajach, ale nawet u nas znajdziemy miłośników tego rodzaju animacji. Na przestrzeni lat wykształciło się wiele typów anime, które są tworzone z myślą o konkretnych grupach odbiorców. Z tego tekstu dowiecie się, na jakie kategorie dzielimy japońskie filmy i seriale animowane.

Rankingi, poradniki, recenzje