Games with Gold vs PlayStation Plus – kwiecień 2018

0

Kto wygrał w tym miesiącu?

  NASTĘPNA 

The Witness (XONE) – 2016
Ocena na Metacritic: 86/100

Assassin’s Creed Syndicate (XONE) – 2015
Ocena na Metacritic: 78/100

Cars 2: The Video Game (X360, XONE) – 2011
Ocena na Metacritic: 72/100

Dead Space 2 (X360, XONE) – 2011
Ocena na Metacritic: 90/100

gwg

Ubiegły miesiąc był dla Microsoftu mocno średni. Co prawda, gigant z Redmond udostępnił całkiem przyjemne tytuły (Trials of the Blood Dragon i SUPERHOT), ale nie miał one w ogóle startu do pozycji przygotowanych przez Sony. Kwiecień jest natomiast miesiącem odkupienia oferty Games with Gold, ponieważ tym razem większość gier oferuje bardzo wysoką jakość zabawy.

Zdecydowanie najbardziej smakowitym kąskiem jest The Witness, czyli pierwszoosobowa przygodówka kładąca nacisk przede wszystkim na stosunkowo mocno skomplikowane zagadki logiczne. O tytule swego czasu było naprawdę głośno, dlatego cieszy mnie fakt, że osoby, które pominęły grę przy premierze, teraz będą miały szansę nadrobić zaległości. Zdecydowanie warto zagrać.

Kolejną produkcją przygotowaną z myślą o Xboksie One będzie Assassin’s Creed Syndicate. Tutaj raczej nie ma co wyjaśniać, ponieważ każdy doskonale wie, z jaką grą mamy do czynienia. Tytuł ten nie był najlepszym reprezentantem serii, ale dla fanów cyklu jest jak znalazł. Chociaż nawet oni kręcili na Syndicate nosem. Więcej o grze możecie dowiedzieć się z recenzji przygotowanej przez Dawida.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz