Data modyfikacji:

Przegląd najlepszych produktów dla graczy marki Razer

Razer na rynku gamingowym wyróżnia się kolorowymi i bardzo solidnymi produktami. Postanowiliśmy spojrzeć na ofertę tej marki i wybrać z niej najlepsze produkty. Zobacz, jaki laptop, klawiaturę czy myszkę Razer kupić.

Sprzęt gamingowy Razer dla graczy

W swojej bogatej ofercie producent ma m.in. laptopy, myszki i klawiatury. Razer od lat specjalizuje się w produkcji sprzętu dla graczy, dlatego naprawdę jest w czym wybierać. Zobacz, jakie produkty marki Razer zasługują na szczególną uwagę.

Laptop Razer Blade

Laptopy Razer są tworzone z myślą o graczach. Podobnie jest z Razer Blade, który bez wątpienia należy do najlepszych laptopów do gier – to maszyna dla naprawdę wymagających graczy. Pod niezwykle cienką, jak na laptop gamingowy, obudową znajdują się piekielnie mocne podzespoły. Urządzenie jest napędzane przez procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji, który współpracuje z 16 GB pamięcią RAM.

Karta graficzna GeForce RTX 2070 Max-Q i karta Intel UHD Graphics 630 umożliwiają odpalenie gier na absolutnie najwyższych ustawieniach. Ekran ma niesamowicie cienkie ramki, co dodatkowo wpływa na komfort rozgrywki. System chłodzenia z komorą parową przekłada się na cichą pracę i brak spadku wydajności. Ten laptop marki Razer będzie idealny do rozgrywek e-sportowych, a także wymagających gier.

Klawiatura Razer Blackwidow Elite Green Switch

Doskonała klawiatura Razer oferuje błyskawiczny czas działania. Według producenta jest w stanie wytrzymać 80 milionów naciśnięć klawisza! Wielofunkcyjne pokrętło cyfrowe i dodatkowe klawisze funkcyjne sprawdzają się podczas rozgrywki. Lepszy komfort podczas pisania, jak i grania zapewnia miękka, wbudowana podkładka. Dodatkiem, który wyróżnia klawiaturę Razera, jest kolorowe podświetlenie RGB. Jeżeli zastanawiasz się, jaka klawiatura do gier będzie dobrym pomysłem, warto rozważayć tę opcję.

Myszka Razer Mamba Elite

Optyczna myszka Razer ma rozdzielczość 16 000 dpi. Dziewięć przycisków można dowolnie zaprogramować w aplikacji Razer Synapse 3. Pamięć dla 5 profili to świetny sposób na przełączanie się pomiędzy grami.

Do każdego tytułu można zaprogramować osobny zestaw przycisków. Sensor optyczny idealnie sprawdza się do rozgrywek, w których szybkość stoi na pierwszym miejscu. Rozszerzona strefa podświetlenia ma 16,8 mln kolorów i znakomicie komponuje się z innymi akcesoriami Razera dla gracza.

Słuchawki Razer Nari

Profesjonalny headset z mikrofonem ułatwia komunikowanie się z innymi, ale również zwiększa komfort rozgrywki. Dźwięk klasy THX to zasługa 50 mm przetworników neodymowych. Zamknięta konstrukcja znakomicie tłumi hałasy z otoczenia.

Razer Nari łączą się z komputerem bezprzewodowo, a ich zasięg wynosi do 12 metrów. Wbudowany akumulator jest w stanie pracować przez 14 godzin z włączonym podświetleniem lub 20 godzin bez podświetlenia. To zdecydowanie jedne z najlepszych słuchawek z mikrofonem do gier dostępnych na rynku.

Mikrofon Razer Seiren X

Każdy, kto streamuje swoje rozgrywki do sieci, wie, jak ważny jest dobry mikrofon cyfrowy. Razer Seiren X charakteryzuje się bardzo wysoką jakością nagrywanego dźwięku. Przede wszystkim jest pozbawiony szumów i wszelkich zniekształceń. Dużą zaletą są również kompaktowe rozmiary, dlatego bez problemu można postawić mikrofon nawet na małym biurku. Ten model zbiera bardzo dobre opinie wśród wielu użytkowników.

Podkładka pod mysz Razer Firefly Hard Edition

To nie jest kolejna zwykła podkładka pod mysz! Mikroteksturowa powierzchnia wpływa na precyzję ruchu myszy. Podświetlenie podłączane jest za pomocą przewodu USB. Dla profesjonalnych graczy to obowiązkowe akcesorium od marki Razer.

Głośniki Razer Nomo

Zestawienie kończymy głośnikami Razer Nommo, które dysponują 3-calowymi przetwornikami. Czysty dźwięk to zasługa włókna szklanego umieszczonego w stożkach głośnikach. Dobry bas generuje konstrukcja tunelów basowych. Całość schowana jest w kompaktowej obudowie, która dopasuje się do każdego pomieszczenia.