Sprzęt komputerowy. Nowe technologie

laptopy

Jak sprawdzić temperaturę procesora?

Twój laptop ciągle się przegrzewa i przestaje działać? A może temperatura procesora jest za wysoka. Sprawdź jak łatwo można sprawdzić temperaturę procesora.
karta graficzna

Zewnętrzna karta graficzna do laptopa – czy warto?

Marzysz o profesjonalnym laptopie do grania, ale nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych? Spokojnie, mamy na to rozwiązanie. Sprawdź!
myszka gamingowa

Myszka dla leworęcznych - jaką kupić?

Większość myszek profilowanych jest z myślą o osobach praworęcznych. Na szczęście niektórzy producenci pamiętali również o tej drugiej grupie osób. Sprawdź!
gry komputerowe

Gry RTX - czy ray tracing się opłaca?

Ray tracing jest w grach wciąż świeżą technologią – technika obliczania światła i cienia.. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!
v-sync co to

V-sync, G-sync i FreeSync - jak to działa, na czym polega różnica?

V-sync lub też synchronizacja pionowa, to jedna z bardziej przydatnych opcji graficznych w grach, która może rozwiązać niektóre z problemów z obrazem, choć sama w sobie nie jest rozwiązaniem idealnym. Producenci sprzętu przygotowali jednak alternatywy pozwalające korzystać z zalet tego trybu synchronizacji, jednocześnie nie odczuwając zbyt dotkliwie jej wad.
słuchawki do PS4

Słuchawki do PS4. TOP 10 polecanych modeli do PlayStation

Słuchawki na PS4 to jedne z podstawowych akcesoriów każdego prawdziwego gracza, który posiada konsolę firmy Sony. Wysoka jakość dźwięku pozwala lepiej wczuć się w rozgrywkę. Wbudowany mikrofon z kolei to świetny sposób na komunikację z innymi graczami. Sprawdź, jaki model będzie dla ciebie najlepszy.
podkładka pod mysz

Podkładka pod mysz gamingowa - jaka podkładka pod mysz dla gracza?

Z artykułu dowiesz się, dlaczego warto posiadać taki gadżet, na co zwrócić uwagę podczas kupowania podkładki gamingowej oraz jakie modele są warte kupna.
ranking telewizorów

Ranking telewizorów. Sprawdź, jaki telewizor wybrać

Telewizor to nieodłączny element wyposażenia każdego domu. Jest urządzeniem umożliwiającym kontakt ze światem, zapewniającym rozrywkę i relaks. Sprawdź!
Jak wyczyścić telefon z brudu?

Jak wyczyścić telefon z brudu?

Telefony komórkowe to urządzenia, które mają ogromną tendencję do brudzenia się. Podczas użytkowania zostawiamy na wyświetlaczach i obudowie tłuste, nieestetycz...
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - wymagania. Na jakim komputerze zagrasz w nowy tytuł od CD Projekt Red?

Każdy posiadacz komputerów osobistych, który jest zainteresowany najnowszą grą CD Projekt RED zadaje sobie pytanie – „Czy gra mi odpali?”. W tekście zastanowimy się, jak dobre go sprzętu będziecie potrzebować, żeby zagrać płynnie w Cyberpunk 2077.
Czym różnią się wersje Windowsa OEM i BOX?

Czym różnią się wersje Windowsa OEM i BOX?

Microsoft oprócz podziału systemu Windows na najbardziej popularne Home i Pro oferuje także dwa warianty licencyjne. Z poniższego tekstu dowiecie się, jakie są ...
karta graficzna

Dedykowana karta graficzna czy zintegrowana karta graficzna - którą wybrać?

Zintegrowana lub dedykowana karta graficzna. Z tekstu dowiecie się, jakie są pomiędzy nimi różnice i którą wersję chipsetu powinniście wybrać.