Najpopularniejsze i najlepsze gry komputerowe

konsola

Konsola Black Friday – jaką konsolę na Black Friday wybrać?

2021-11-26
Konsola to jedno z tych urządzeń, które dla niejednego gracza stanowi spełnienie marzeń i pragnień. Oczywiście dużo zależy tutaj od indywidualnych przekonań, jednakże statystycznie 20-25% graczy to właśnie zagorzali konsolowcy. Można śmiało rzec, że Black Friday jest idealnym czasem na zakup nowych urządzeń czy gier, zwłaszcza że od ponad roku na rynku debiutują nowe generacje konsol, zarówno ze stajni Sony, jak i Microsoft. Dzięki temu starsze generacje stały się tańsze, co przekłada się na spore oszczędności, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z graniem na konsoli i chcielibyście kupić na początek PS4 czy Xbox One. O odwiecznym sporze, zaletach, jakie mają te urządzenia oraz innych konkurencyjnych produktach porozmawiamy w dalszej części artykułu.
gry ps4

Gry PS4 – Black Friday. Jakie gry na PS4 i PS5 wybrać na Black Friday?

2021-11-25
Zbliża się czas wielkich wyprzedaży. Jak co roku, duża grupa firm proponuje swoje produkty po obniżonych cenach. Tyczy się to chociażby, sklepów odzieżowych, elektronicznych, jak i również producentów gier wideo. Warto zapoznać się z propozycjami poszczególnych pozycji, które w zależności od gustu, mogą się spodobać danemu graczowi. Istnieje potężna gama różnych horrorów, gier RPG, shooterów na konsolę PS4, które podczas święta wyprzedaży, jakim jest Black Friday, gwarantuje niską cenę i sporą dawkę wirtualnej rozrywki.
starfield

Starfield. Kiedy premiera? Jakie wymagania? Zapowiedzi i przecieki

2021-11-24
Studio Bethesda Softworks przyzwyczaiło nas do tego, że jako producent, stawia przede wszystkim na sprawdzone marki, które od lat przynoszą im popularność oraz jeszcze większe zarobki. Po latach rozwijania takich serii jak The Elder Scrolls czy Fallout, twórcy próbują swoich sił z kompletnie nowym, autorskim tytułem. Czy Starfield utoruje drogę dla kolejnego długowiecznego cyklu? Możliwe, ale o tym przekonamy się dopiero po premierze. Sprawdźmy tymczasem, co o grze możemy powiedzieć już teraz.
gry horrory pc

Najlepsze gry horrory na PC

2021-11-23
Gry potrafią dostarczać wiele emocji, od ekscytacji, poprzez frustrację, na strachu kończąc. To właśnie wirtualne horrory sprawiają, że włos jeży nam się na głowie, a ślina zasycha w gardle. Jeżeli nie boicie się przerażających historii o obcych istotach z kosmosu, morderczych zombiakach czy psychopatach, to koniecznie zapoznajcie się z naszym zestawieniem najlepszych gier horrorów na PC.
gra komputerowa

Polskie gry. Najciekawsze rodzime tytuły

2021-11-21
Polska może nie jest największym i najważniejszym rynkiem gier na świecie, ale nie sposób odmówić rodzimym producentom talentu oraz kreatywności. Sprawdź!
najlepsze gry wyścigowe

Najlepsze gry wyścigowe. Ranking ściganek

2021-11-20
Nie wiem jak wy, ale ja jestem wielkim fanem ściganek. Uwielbiam je dlatego, że są świetną odskocznią od strzelanek i innych produkcji nastawionych na akcję. Rolą gier wyścigowych nie jest jednak wyłącznie zrelaksowanie użytkownika, ponieważ bardzo często oferują wysoki poziom trudności, który jest ukłonem w stronę miłośników motoryzacji. W poniższym zestawieniu przyjrzę się ścigankom, którymi zdecydowanie warto się zainteresować.
battlefield 2042

Battlefield 2042 – recenzja

2021-11-19
Według zapowiedzi, najnowsza część serii Battlefield miała być największa, najbardziej dopracowana i zrobiona z rozmachem, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy w historii tej marki. Czy tak faktycznie jest? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części recenzji gry Battlefield 2042.
grand theft auto trilogy

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition – recenzja

2021-11-19
Nie da się ukryć, że cykl Grand Theft Auto jest jednym z bardziej uwielbianych przez graczy na całym świecie. To samo dotyczy studia Rockstar Games, które przez lata zaoferowało nam masę świetnych gier. O dobrą opinię trzeba jednak walczyć latami, zaś hejty mogą pojawić się już po jednej wpadce. Czy remastery GTA można traktować jako sukces tej firmy, czy wtopę? O tym przekonacie się z dalszej części tekstu.
Najlepsze gry RPG

Najlepsze RPG. Gry z najlepszą fabułą

2021-11-19
Produkcje z gatunku RPG rozpalają wyobraźnię graczy i często pozwalają kreować własne historie w oparciu o przygotowane przez twórców rozwiązania. Niektóre tytuły nastawione są bardziej na dialogi, z kolei inne czerpią garściami z dynamicznych gier akcji. W tym tekście znajdziecie same najlepsze gry RPG, obok których miłośnicy gatunku nie powinni przechodzić obojętnie.
gry rpg na pc

Gry RPG na PC. TOP 20 gier RPG

2021-11-16
Na przestrzeni lat wyszło wiele dobrych gier RPG na PC. Zobacz TOP 15 gier RPG na PC.
gry na słabego laptopa

Polecane gry na słaby PC. Najlepsze gry z małymi wymaganiami

2021-11-14
Do sprzedaży trafiają jeszcze tytuły, w które można grać na przedpotopowym laptopie. Zapraszam do zestawienia gier z małymi wymaganiami sprzętowymi.
najlepsze gry logiczne

Jakie gry logiczne warto kupić? Najlepsze gry logiczne dla dzieci i dorosłych

2021-11-13
Gry komputerowe oraz planszowe nie zawsze polegają wyłącznie na czystej rozrywce. Są produkcje, które wymagają od graczy rozgrzania szarych komórek. Zapraszam do zestawienia najciekawszych gier logicznych.

Gaming: PC, Xbox, PlayStation