Data modyfikacji:

Cyber Monday - PS4 gry. Jakie gry na PS4 oraz PS5 kupić podczas Cyber Monday?

Cyber Monday, chociaż jest nieco mniej rozpowszechniony, niż Black Friday, staje się stopniowo coraz bardziej popularny. Jego największą zaletą jest to, że nie wymaga on wychodzenia z domu w celu zakupu potrzebnych rzeczy i gadżetów. Dokonać ich można z domowego zacisza, ponieważ dotyczy on głównie sklepów internetowych, niejednokrotnie mniejszych niż popularne sieciówki. Dowiedz się, jakie gry na PS4 i PS5 kupić podczas tegorocznego Cyber Monday.
ps4

Kiedy wypada Cyber Monday?

Cyber Monday w 2024 roku wypada dokładnie 27 listopada, czyli w poniedziałek po Black Friday 2024. Jest on świętem w szczególności dla graczy, wielbicieli elektroniki i innych ciekawych nowości technologicznych. Podczas Cyber Monday, chociaż wiele osób decyduje się na zakup butów lub ubrań, zdecydowana większość koncentruje się na smartwatchach, telewizorach, dyskach, telefonach, konsolach i grach. W przestrzeni internetowej możliwe do zakupienia są również bardziej profesjonalne programy, edytory i inne przydatne w codziennym funkcjonowaniu dodatki. Kupując podczas Cyber Monday, można liczyć nawet na 80% zniżki!

Na co zwracać uwagę podczas Cyber Monday?

Podczas Cyber Monday warto zwrócić uwagę na to, że część dostępnych w sieci ofert może być oszustwem. Zamawiając przez internet, należy sprawdzić, czy strona, z której chcemy zamówić elektronikę lub gry, jest rzetelna. W przeciwnym wypadku możemy kupić omyłkowo podrobione produkty lub mogą one w ogóle nie dotrzeć pod wskazany adres. Warto sprawdzać opinie danych sklepów, przejrzeć dokładnie ich stronę internetową oraz uważać przy finalizowaniu transakcji i podawaniu swoich danych. Jeśli strona wygląda podejrzanie, lepiej zrezygnować z zakupu.
Dobrze jest także kontrolować wcześniej ceny produktów, w które chcemy się zaopatrzyć, ponieważ częstą praktyką okazuje się podwyższanie cen przed Cyber Monday, aby ponownie obniżyć je na tę okazję. Uważać należy nie tylko na windowanie cen, ale również niejasne, zagmatwane zasady promocji, obniżki, które dotyczą tylko niewielkiego grona osób związanych z marką lub brak zadeklarowanych produktów na stanie i problemy ze zwrotami pieniędzy.

Pułapki czyhające na konsumentów podczas Cyber Monday

Konsumenci podczas zakupów w Cyber Monday czasami kupują nie dlatego, że czegoś potrzebują, ale dlatego, że mają okazję kupić produkt taniej. Należy pamiętać o tym, że w przypadku zakupów przez internet towar zawsze można zwrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Nie dotyczy to jednak rzeczy personalizowanych czy zapieczętowanych, chociaż jest to marginalna część zamówień podczas corocznego Cyber Monday. Jeśli produkt jest pełnowartościowy i nie jesteśmy jego konkretnym odbiorcą, możemy go zwrócić.

Cyber Monday - PS4 gry

Dla ułatwienia zakupów gier na PS4 podczas Cyber Monday można zapoznać się z polecanymi pozycjami, wśród których znajdziemy następujące tytuły:
 • Good of War – dla uwielbiających podboje w nordyckim klimacie. Gra trzymająca w napięciu, oferująca jednocześnie wiele ciekawych misji odbiegających od fabuły głównej, jak również ukrytych miejsc. Można przy niej pomyśleć i spędzić sporo godzin. Całość dopełnia idealnie dopasowany duet cichego, zgorzkniałego ojca i jego energicznego syna gotowego do poświęceń w szlachetnych celach oraz dużo dialogów. Gra jest szczególnie chwalona za ciekawą, dopracowaną fabułę i grafikę.
 • Marvel's Spider-Man – okrzyknięta przez użytkowników PS4 jedną z najlepszych gier. Akcja jest mocno przygodowa, a fabuła zaskakująca, ponieważ nie została bezpośrednio zaczerpnięta z komiksów, filmów ani innych znanych do tej pory opowieści. Nowy York jest bardzo dopracowany, a możliwość wejścia na większość budynków bardzo satysfakcjonująca. Misje poboczne nie są zbyt długie – uwaga gracza koncentruje się raczej na ścieżce głównej.
 • FIFA 22 – to kolejna edycja kultowej gry, która tym razem została praktycznie całkowicie zmieniona. Zawodnicy poruszają się w inny sposób, a rozgrywka jest nieco wolniejsza, niż wcześniej. Gole strzela się trudniej, a akcje wydają się być bardziej realistyczne.
 • Propozycje produktów na PS5

  Wśród propozycji dedykowanych PS5 można wyróżnić:
 • Spider-Man – Miles Morales – czyli doskonała grafika, płynne poruszanie się i bardzo ciekawa fabuła. To zdecydowanie jedna z najbardziej uwielbianych gier na PS5, która podbije serce każdego, kto jeszcze nie miał z nią styczności. Jest kontynuacją poprzedniej części, ale osoby, które w nią nie grały, tak czy inaczej będą zadowolone. Jej główny wątek jest stosunkowo krótki, więc niektórzy nazywają ją wyłącznie dodatkiem, ale i tak warto!
 • Demon's Souls – będzie doskonałym wyborem dla osób, które lubią niedopowiedzenia i snucie własnych interpretacji. Grafika zachwyca, a oprawa jest nieco inna, niż we wcześniejszych częściach. Jej przejście zajmie o wiele więcej czasu, niż w przypadku poleconych poprzedniczek. Wiele osób zachwyca się nie tylko jej świetnym wyglądem, ale również genialną ścieżką dźwiękową. W razie zgonu nie trzeba czekać tak długo na powrót do gry, ponieważ ładuje się ona w kilka sekund.
 • Returnal – zachwycająca grafika, napięcie i ryzyko częstego denerwowania się przy grze. Jest to zatem pozycja dla cierpliwych, którzy będą w stanie docenić jej fabułę i pozytywne walory. Za zadanie mamy wyrwać się z pętli czasowej, eksplorować różne ciekawe miejsca i zbierać przydatne przedmioty. Klimat w poszczególnych aktach jest troszkę zmieniony, co sprawia, że gra jest bardziej interesująca. Niestety nie da się zrobić przerwy w rozgrywce.
 • Niezależnie od tego, czy nasze propozycje zakupów na Cyber Monday na PS4 i PS5 przypadną do gustu, czy też nie, zachęcamy również do samodzielnych poszukiwań idealnych gier, w jak najkorzystniejszych cenach w kategoriach serwisu Ceneo.pl.
  Patrycja Wojas
  Patrycja Wojas

  Medycyna, lotnictwo, motoryzacja – to moje największe pasje. W wolnych chwilach maluję obrazy i wypoczywam z najbliższymi osobami w różnych krajach. Kocham podróże!