Najlepsze gry 2017 roku na PC. Siła tkwi w różnorodności

1

Zgadzacie się z naszymi typami?

Po największych growych rozczarowaniach i najlepszych polskich grach 2017 roku przyszła kolej na najlepsze gry na PC. Konkurencja była w tym roku spora, dlatego wybór do łatwych nie należał. Po zażartej redakcyjnej dyskusji udało nam się w końcu wyłonić zwycięzców. Przed wami pięć produkcji na komputery osobiste, które naszym zdaniem zdeklasowały przeciwników. Na dobór tytułów do naszego zestawienia nie miały wpływu oceny i komentarze w platformie Steam czy w serwisie Metacritic, kierowaliśmy się jedynie własnymi odczuciami. Zgadzacie się z naszymi typami?

Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

#WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS <- link do recenzji

Nowy Wolfenstein to obok serii Metro na podstawie trylogii powieści Dmitrija Głuchowskiego mój ukochany cykl strzelanek. B.J. Blazkowicz powraca do domu, aby rozpętać II Wojnę o Niepodległość Stanów Zjednoczonych i wyzwolić swoją ojczyznę z żelaznego uścisku Nazistów. Wolfenstein II: The New Colossus zachwyca nie tylko szaloną fabułą i doskonałym klimatem, który przywołuje silne skojarzenia z kultowym Człowiekiem z Wysokiego Zamku Philipa K. Dicka, ale także umiejętnym połączeniem staroszkolnych mechanik z nowszymi rozwiązaniami. Chociaż Wolfenstein 2, tak jak poprzedniczka, nie doczekał się trybu wieloosobowego, cała reszta rekompensuje ten brak z nawiązką. Jeżeli jeszcze nie graliście w The New Colossus, koniecznie musicie nadrobić tę zaległość!

 
1 2 3 4 5 6
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz