Największe rozczarowania growe 2017 roku

9

A wy, jakie gry typujecie?

Rok 2017 obfitował w premiery gier. Sporo spośród tegorocznych tytułów zachwyciło nas, ale znalazły się też i takie, po których na języku pozostał gorzki smak zmarnowanej szansy. Niestety, na tej niechlubnej liście znalazło się kilka polskich gier, głównie ze względu na liczne problemy techniczne. Ale po kolei. Przed wami pięć produkcji, które w tym roku rozczarowały nas najbardziej. Na dobór tytułów do naszego zestawienia nie miały wpływu oceny i komentarze w platformie Steam czy serwisie Metacritic, kierowaliśmy się jedynie własnymi odczuciami. A wy, jakie gry typujecie?

Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

#ELEX <- link do recenzji

Fani Gothica czekali na nową grę studia Pyranha Bytes, jak na łyk zimnej wody w upalny letni dzień. Z początku Elex zapowiadał się naprawdę bardzo dobrze – mechaniki zaczerpnięte z Gothica i Risen, wielki otwarty świat z pogranicza fantastyki i science-fiction oraz dziesiątki godzin zabawy. Niestety, jak to zwykle bywa, skończyło się na dobrych chęciach. Elex razi miałką fabułą, drętwymi dialogami, nieciekawymi lokacjami, topornym systemem walki i grafiką rodem z konsol poprzedniej generacji. Gwoździem do trumny nowej gry Pyranha Bytes są niezliczone błędy. Fani tłumaczą, że zawsze tak było, ale to nie powód, aby dalej tolerować tę nonszalancję. Bylejakości mówimy stanowcze: NIE!

 
1 2 3 4 5 6
Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Dyskusja9 komentarzy

  1. Nie chodzę do szkoły i koledzy mnie nie lubią nie wiem dlaczego i nie wiem dlaczego nie zdaje pomóżcie mi proszę :(

  2. Według mnie AC:Origins i CoD WW2 są dobrymi produkcjami. Ludzie hejtują bo inni hejtują, taka napędzana machina. AC daje świetną rozgrywkę i dużo zabawy. A CoD dał to na co wszyscy czekali, w końcu nexthenowa gra o drugiej wojnie. Mnie osobiście obie produkcje ogrywało się bardzo przyjemnie.

  3. Jeżeli dla autora PoP z 2008 roku było odświeżające dla serii to cały artykuł jakoś ciężko wziąć na poważnie.

  4. Wszystkie te gry nie rozczarowaly, były albo powyżej oczekiwań albo tak jak w przypadku elexa dały to co obiecywaly. Fabuła wcale nie była najgorsza a lokacje były ciekawe i zroznicowane. Ale szkoda strzelić języka na was

  5. Ekspert Ceneo hahaha polecam sprawdzić znaczenie słowa ekspert i za jakiś czas zrobić recenzję AC: Origins Game of the year edition… Takie rozczarowanie

  6. W Battlefront II nie ma mikropłatności. Miały być ale zostały usunięte. Bez pozdrowień panowie. Mój młodszy brat (11 lat) napisałby lepszy artykuł.

Zostaw komentarz