Data modyfikacji:

Myszka do CS GO: jaka będzie najlepsza

Gracie w Counter-Strike: Global Offensive i szukacie uczciwego sposobu na polepszenie swoich statystyk? Jednym z rozwiązań może być kupno myszki gamingowej, która poprawi waszą celność oraz czas reakcji. Z tekstu dowiecie się, jaka myszka dla graczy będzie najlepsza do CS GO.
myszka do cs go
Gracze już od dawna wieszczą bolesny upadek Counter-Strike: Global Offensive. Statystyki ze Steam Charts zdają się temu mocno zaprzeczać. W sierpniu 2019 roku w szczytowym momencie grało jednocześnie prawie sześćset pięćdziesiąt tysięcy graczy z całego świata. Praktycznie żadna współczesna gra nie jest w stanie nawet zbliżyć się do tak ogromnego wyniku. Z gier dostępnych na platformie Valve, jedynie DOTA 2 oraz PUBG cieszą się większą popularnością.

High-endowe myszki gamingowe do CS GO

SteelSeries Rival 700

Zdecydowanie moja ulubiona myszka dla graczy, z której korzystam regularnie już od kilku lat. Rival 700 został stworzony z myślą o profesjonalnych graczach, dlatego doskonale sprawdzi się podczas grania w Counter Strike’a. Mysz SteelSeries posiada wyświetlacz OLED prezentujący powiadomienia z gier, takie jak czas gry, licznik zabitych wrogów, itp. Urządzenie można samemu personalizować, m.in. poprzez wymianę górnej części obudowy lub sensora (oryginalnie zamontowany jest optyczny 3360).

Razer Mamba Elite

Mamba Elite to kawał solidnego gryzonia, którego wyposażono w mechaniczne przełączniki (wytrzymają do 50 milionów kliknięć) oraz zaawansowany sensor optyczny 5G. Urządzenie posiada również rozbudowane strefy podświetlenia, dzięki czemu nie tylko świetnie sprawdza się podczas grania, ale również doskonale prezentuje.

SteelSeries Rival 650

Cena może być delikatnie odpychająca, ale w tym przypadku jest w pełni uzasadniona. Jeżeli szukacie bezprzewodowej myszki do CS GO, to najlepszym wyborem będzie Rival 650. Urządzenie SteelSeries zaprojektowano dla wymagających graczy, którzy uwielbiają mieć nad wszystkim kontrolę. Producent umieścił wewnątrz obudowy osiem 4-gramowych ciężarków, które można wyjmować tak, żeby ustawić optymalny środek ciężkości.

Corsair Ironclaw RGB

Mysz Corsaira poleciłbym przede wszystkim graczom przyzwyczajonym do chwytu claw. Polega on na ułożeniu dłoni niczym szponów. Ten rodzaj chwytu doskonale sprawdza się w shooterach, ponieważ użytkownik może błyskawicznie przesunąć myszkę w każdym kierunku. Corsair Ironclaw RGB wyposażony został w precyzyjny sensor optyczny Pixart PMW3391.

Przeczytaj także: Myszka dla leworęcznych - jaką kupić?

Tanie myszki dla graczy do CS GO

Trust GXT 177 – myszka do CS GO do 200 zł

Propozycja firmy Trust to bardzo dobra mysz gamingowa, która jest jednak o wiele tańsza od high-endowej konkurencji. Za niecałe dwieście złotych otrzymacie solidnie wykonanego gryzonia wyposażonego w laserowy sensor Avago ADNS-9800. Za sprawą symetrycznej obudowy, urządzenie nadaje się również dla graczy leworęcznych.

Tracer Torn – myszka do CS GO do 100 zł

Gdybym nie widział, ile kosztuje myszka Torn, stwierdziłbym, że trzeba za nią zapłacić co najmniej dwieście złotych. Ciekawy design nie jest jednak jedynym atutem urządzenia. Na plus działa również dobry sensor optyczny Pixart PMW3325, który bardzo dobrze radzi sobie w strzelankach, takich jak CS GO.

Hiro Gecko – myszka do CS GO do 50 zł

Znalezienie dobrej myszy gamingowej do pięćdziesięciu złotych jest trudnym zadaniem. Hiro Gecko normalnie kosztuje trochę więcej, ale bardzo często w promocjach możecie natrafić na taką właśnie cenę. Jest to też kolejna myszka, z jakiej mogą korzystać osoby leworęczne.
Autor: Łukasz Morawski