Data publikacji:

Szczegóły kampanii fabularnej do Gwinta

Historia na miarę Dzikiego Gonu?

CD Projekt RED poinformował dzisiaj, że ich karcianka zostanie rozbudowana o kampanię fabularną zatytułowaną Wojna Krwi (angielska nazwa brzmi Thronebreaker), która zostanie poświęcona pewnej kobiecej bohaterce. Z tej okazji producent przygotował klimatyczny zwiastun, natomiast z oficjalnego opisu wynika, że:

Gwint: Wojna Krwi to mroczna, pełna zwrotów akcji opowieść o Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, by odzyskać to, co zostało jej odebrane.

Przemierzaj nowe, pełne poruszających przygód, zakątki wiedźmińskiego świata, zbieraj cenne zasoby służące do rozbudowywania armii i sprawdź się w bitwach fabularnych, które w nieoczekiwany sposób zmieniają reguły gry.

Miłośnicy przygód Geralta z Rivii z pewnością coraz bardziej zaczynają się niecierpliwić przed oficjalną premierą Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Oficjalna data premiery nie została jeszcze poznana, ale wszystko wskazuje na to, że w produkcję przyjdzie nam zagrać w listopadzie bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Więcej o Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana przeczytacie w tekście Dawid opartym o wersję beta. Zachęcamy również do przeczytania recenzji fizycznej wersji Gwinta, która była dodawana do specjalnych wydań Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

Źródło: PlayGwent

Autor: Łukasz Morawski