Data publikacji:

Rozpiska finałowego sezonu The Walking Dead

Seria doczeka się swojego finału jeszcze w tym roku.

Jak zapewne wszyscy wiecie, gry od Telltale wydawane są na serialową modłę, gdzie każda produkcja podzielona jest na odcinki wydawane w osobnym przedziale czasowym. Oczywiście nie inaczej będzie z czwartym i ostatnim sezonem The Walking Dead.

 • Kup grę The Walking Dead: The Final Season (PC) na Ceneo.pl
 • The Final Season podzielony zostanie na cztery epizody. Pierwszy, zatytułowany "Done Running", stał się dostępny dwa dni temu. A jak prezentuje się rozkład jazdy dla pozostałych trzech? Mniej więcej tak:

 • Epizod 2: Suffer the Children - 25 września
 • Epizod 3: Broken Toys - 6 listopada
 • Epizod 4: Take Us Back - 18 grudnia
 • I mówię "mniej więcej", gdyż Telltale zastrzega sobie prawo do ewentualnego przesunięcia terminów. Jeżeli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem, zakończenie historii Clementine poznamy jeszcze na przestrzeni tego roku. I miejmy nadzieję, że finał będzie godny, gdyż wcześniejsze trzy sezony były świetnie opowiedzianymi historiami i na to właśnie zasługują. Zresztą, sami zapoznajcie się z recenzjami pierwszej i drugiej części, w których Adam spróbuje was przekonać, że naprawdę warto je sprawdzić, aby nadrobić zaległości.

  Jeżeli chcielibyście też bliżej poznać historię Telltale Games, to zapraszam was do artykułu, który niedawno się u nas pojawił. Artur pochyla się w nim nieco bardziej nad losami tego studia, które potoczyły się w sposób dosyć specyficzny.

  Źródło: Dualshockers

  Autor: Tomasz Mendyka