Data modyfikacji:

Zwiastun dodatku do Park Beyond

Aktualizacja 2.0 wprowadzi znaczące ulepszenia, w tym optymalizację wydajności, zachowanie kamery, tworzenie kolejek górskich, rozmieszczenie elementów i wiele więcej, aby gracze mogli cieszyć się najlepszymi wrażeniami z gry w Park Beyond. Wraz z patchem zadebiutowało pierwsze DLC.
park beyond recenzja
Ta bezpłatna aktualizacja wprowadza także platformę udostępniania parków i prefabrykatów obsługiwaną przez mod.io. Od najmniejszego elementu wystroju, przez niestandardowe sklepy lub przejażdżki, aż po pełne parki, gracze mogą dzielić się swoimi dziełami ze znajomymi i światem, na wszystkich platformach, za pośrednictwem menu „Zawartość społeczności”.
Nastąpiła także premiera pierwszego dodatku do Park Beyond o nazwie Beyond eXtreme , które dodaje odrobinę klimatu sportów ekstremalnych z lat 90. do każdego parku z dwiema nowymi misjami do wykonania, szalonymi artystami i nowymi przejażdżkami zaprojektowanymi z myślą o śmiałkach i mnóstwo elementów scenerii, które stworzą wybuchową atmosferę dla zwiedzających. Beyond eXtreme jest częścią przepustki rocznej i można ją kupić osobno na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.
Gra Park Beyond dostępna jest w wersji pudełkowej na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.
Zdjęcie: materiały prasowe Cenega
Autor: Informacja prasowa