Data modyfikacji:

Wystartowała przedsprzedaż Atari 2600+

Zamówienia przedpremierowe na Atari 2600+, kontroler rakietkowy CX-30, dżojstik CX-40+ i nowe kartridże z grami będą gotowe do wysyłki na święta.
Atari
PLAION, wiodący światowy wydawca i developer gier wideo oraz Atari®, jedna z najpopularniejszych marek konsumenckich i producentów interaktywnej rozrywki, z dumą ogłaszają dziś, że Atari 2600+ - nowoczesne, wierne odtworzenie pionierskiej konsoli, która po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1980 roku - będzie w sprzedaży od 17 listopada 2023 roku i już można je zamówić w przedsprzedaży.
W związku z ogromnym zainteresowaniem, z jakim spotkała się zapowiedź Atari 2600+, z przyjemnością informujemy, że ten kultowy sprzęt jest już dostępny w przedsprzedaży w Austrii, Belgii, Chorwacji, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, Hiszpanii, Serbii, Słowenii, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii i Irlandii. Urządzenie jest również dostępne w przedsprzedaży w Australii i Nowej Zelandii.
Do Atari 2600+ dołączony jest kartridż z grami 10 w 1 oraz dżojstik CX40+. W przedsprzedaży dostępny jest również kontroler rakietkowy CX-30 z kartridżem z grami 4 w 1 oraz samodzielny dżojstik CX-40. Dodatkowe tytuły, w tym kartridże z grami Berzerk Enhanced Edition i Mr. Run and Jump, będą również dostępne dla Atari 2600+.
Zdjęcie: materiały prasowe PLAION Polska
Autor: Informacja prasowa