Data publikacji:

Widowiskowy gameplay Wild Hearts

Studio Omega Force przygotowało konkretny fragment rozgrywki, dzięki któremu możemy przyjrzeć się, jak dokładnie ma wyglądać zabawa w Wild Hearts. Jeżeli jesteście miłośnikami cyklu Monster Hunter od Capcomu, to powinniście być zadowoleni. Zobaczcie najnowszy materiał.
Wild Hearts zwiastun
Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczony, że formuła rozgrywki przygotowana przez Capcom na potrzeby serii Monster Hunter tak długo czekała na swoich naśladowców. Co prawda taki rodzaj rozgrywki raczej nie zyska tylu miłośników, co chociażby gry typu soulslike (przynajmniej tak mi się wydaje), ale z pewnością znajdzie się ogromne grono osób, które chętnie wyruszy na kolejne polowania na wielkie potwory. Ponieważ właśnie o tym traktuje gra Wild Hearts od japońskiego studia Omega Force, które do tej pory słynęło z bardzo ciekawych gier z gatunku musou.
Z racji tego, że do premiery Wild Hearts jest już coraz bliżej, studio postanowiło podzielić się z graczami kolejnym kilkuminutowym fragmentem gameplayu, w którym możemy przyjrzeć się, jak bohaterowie próbują pokonać potężnego tygrysa, określanego mianem Złotej Zamieci. Żeby jednak nie było zbyt prosto, monstrum nie tylko atakuje przy użyciu łap i wielkich kłów, ale także posiada rozłożyste złote skrzydła, z których także umie zrobić pożytek. Bardzo mocno czuć tutaj klimat Monster Huntera, ale czy będzie lepiej, to już się okaże za jakiś czas. Tymczasem zobaczcie gameplay Wild Hearts:
Dzieło Omega Force zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, dokładnie 17 lutego. Wild Hearts dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Tytuł będzie można kupić w wersji cyfrowej, ale wydawca (Electronic Arts) przygotował także fizyczne wydania, które znajdziecie m.in. na Ceneo.pl. Niestety pudełkowe edycje dostępne są wyłącznie dla konsol, pecetowcy muszą zadowolić się wersją cyfrową.
Zdjęcie: materiały prasowe Omega Force
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.