Data modyfikacji:

Total War: Pharaoh - poznaliśmy datę premiery pudełkowego wydania

SEGA Europe Limited i The Creative Assembly Limited ogłosiły, że Total War: PHARAOH zostanie wydane w pudełku w polskiej wersji językowej 23 października 2023 r.
total war pharaoh rozgrywka
Bogato wydana edycja limitowana Total War: PHARAOH będzie zawierać pakiety elementów kosmetycznych Wcielenie Bogów oraz Serce Szardów, jak również dwustronny plakat przedstawiający mapę kampanii oraz portrety kultowych przywódców frakcji. 
Total War: PHARAOH to kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych autorstwa Creative Assembly. Podczas rozgrywki gracze zanurzą się w burzliwe wydarzenia egipskiego okresu Nowego Państwa, gdzie zadecydują o losie trzech wielkich kultur – Egipcjan, Hetytów i Kananejczyków – walczących o przetrwanie pośród kataklizmicznego upadku epoki brązu. 

Total War: PHARAOH – najważniejsze cechy: 

 • Rozgrywka strategiczna: Total War: PHARAOH to gra składająca się z dwóch połówek. Jedna to turowa kampania w otwartym świecie, obejmująca sztukę rządzenia, dyplomację i eksplorację, a druga to intensywne, taktyczne bitwy w czasie rzeczywistym z tysiącami żołnierzy na ożywionych polach bitew z epoki brązu. 
 • Wydarzenia inspirowane historią: Zbierz doświadczenia z wiernie odtworzonego starożytnego Egiptu i bądź świadkiem śmierci faraona Merneptaha, przygotowując swój lud do przeciwstawienia się wydarzeniom definiującym cywilizację upadku epoki brązu. 
 • Różnorodne style gry: Prowadź wojnę z trzema wyjątkowymi kulturami epoki brązu: Egipcjanami, Hetytami i Kananejczykami – i wybierz jednego z ich historycznych przywódców, który będzie dowodził twoimi armiami. Oczaruj dworzan jako niezrównany dyplomata, ruszaj do bitwy jako niepokonany dowódca lub siej chaos jako nieustraszony watażka. 
 • Podbij epokę brązu: Udowodnij, że jesteś faraonem, czyli Wielkim Królem, i rozwijaj swoje rosnące imperium na mapie kampanii obejmującej bogate centra kulturalne Egiptu, Kanaanu i Anatolii. 
 • Niemalże nieskończone możliwości: Dzięki zupełnie nowej funkcji dostosowywania kampanii żadne dwie kampanie nie będą takie same. Określ sposób gry dzięki rozszerzonemu zakresowi opcji, takich jak losowe pozycje początkowe dla wszystkich frakcji, szczegółowe ustawienia zasobów, możliwość zabawy klęskami żywiołowymi i wiele więcej. 
 • Dynamiczna pogoda: Prowadź swoich żołnierzy przez nagłe i dramatyczne zmiany pogody, takie jak ulewne deszcze i burze piaskowe, i bądź świadkiem zmiany losów bitwy, ponieważ warunki będą bezpośrednio wpływały na otaczający cię teren. 
 • Czcij bogów: Poprzysięgnij wierność bogom tego starożytnego świata z dziewiętnastoma bóstwami do wyboru, rozmieszczonymi w każdym z panteonów kulturowych. Okazuj bóstwom wystarczający szacunek, aby zdobyć premie w grze bądź lekceważ je na własne ryzyko. 
 • I wiele więcej: Naśladuj czyny dawnych faraonów, personalizuj swojego ochroniarza, rozpoczynaj wielkie oblężenia, manipuluj sądami, walcz z tajemniczymi najeźdźcami z Ludów Morza i nie tylko. 
 • Zdjęcie: materiały prasowe Cenega
  Autor: Informacja prasowa