Data modyfikacji:

Poznajcie tryby gry w EA Sports UFC 5

EA SPORTS zaprezentowało ekscytujące możliwości UFC 5, szczegółowo omawiając dostępne tryby gry, których główną atrakcją jest zwiększone powiązanie tytułu z najważniejszymi wydarzeniami i rozwijającymi się historiami sportowymi.
ufc 5
Prowadzone przez Bayliuna, Gamechangera EA SPORTS UFC, wideo "Deep Dive" dotyczące trybów gry dostępne jest na kanale YouTube EA SPORTS UFC. Z prezentacji dowiadujemy się (ale nie tylko!) następujących rzeczy:
UFC Fight Week - Przebudowany na wydarzenie z serwisem na żywo tryb pozwoli graczom uczestniczyć w serii wyzwań i funkcji bezpośrednio związanych z głównymi kartami PPV UFC w sposób nigdy dotąd niespotykany. 
Fight Week Challenges: W każdym tygodniu walk graczom przedstawiane są cele związane z PPV, dzięki którym mogą odblokować nagrody, takie jak przedmioty wizualne stworzonych zawodników, assety pozwalające dostosować profil gracza, emotki i alter ego zawodników UFC.
Fight Picks: Teraz gracze mogą przewidywać wyniki głównych walk każdego PPV. Podbij czołówkę rankingu społeczności poprawnymi typami i zdobądź dodatkowe upominki. 
Fight Week Contracts: Gracze codziennie otrzymają propozycję walki, w której rywalizować będą przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję i zainspirowanymi aktualnym kalendarzem UFC.
Online Career Mode - Ten samodzielny tryb obejmuje dobieranie rywali oparte na umiejętnościach, rozwoju w poszczególnych dywizjach oraz walki o tytuły w czterech dywizjach. Użyj stworzonych zawodników, aby rozwijać ich umiejętności i rywalizować z innymi graczami z całego świata.
Fight Now - Przemodelowanie trybu "Fight Now" oferuje zestaw autentycznych typów walk MMA/UFC w trybach uwielbianych przez fanów - w tym Main Card, Main Event, Championship, Backyard i Kumite.
UFC 5 będzie dostępne na całym świecie od 27 października 2023 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Edycja Deluxe będzie dostępna od 24 października na obu platformach dla graczy, którzy dokonają przedpremierowego zakupu. Wzbogacona będzie ekscytującą zawartością, taką jak grywalni zawodnicy pokroju Mike’a Tysona, Muhammada Aliego czy Fedora Emelianenko, a także trzema alter ego Bruce'a Lee.
Zdjęcie: materiały prasowe Electronic Arts Polska
Autor: Informacja prasowa