Data modyfikacji:

Gra na podstawie książek Agathy Christie jest już dostępna w sprzedaży

Wydawca Microids i Microids Studio Lyon zaprezentowały zwiastun premierowy gry Agatha Christie - Murder on the Orient Express, która dostępna jest na platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. 
Agatha Christie
W tej zmodernizowanej wersji ponadczasowego dzieła Agathy Christie, którego akcja rozgrywa się w 2023 roku, gracze odbędą ekscytującą podróż przez kilka znanych miast, od Bostonu po Wenecję i Genewę.
Wciel się w dwoje genialnych detektywów: legendarnego Herkulesa Poirota i nową postać Joanny Locke. Zwiedzaj kultowe środowiska, rozwiązuj złożone łamigłówki i przesłuchuj szeroką gamę intrygujących postaci, aby rozwiązać zagadkę. Każda wskazówka, każda rozmowa i każdy wybór przybliżają detektywów do prawdy stojącej za zbrodnią w Orient Expressie.
Dzięki zaskakującym zwrotom akcji i odkryciom zmieniającym zasady na każdym etapie śledztwa, Murder on the Orient Express jest grą, która na nowo zdefiniuje wszystko, co gracze myśleli, że wiedzą o tej klasycznej historii.
Gra Murder on the Orient Express jest dostępna już od 19 października 2023 roku na platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.
Zdjęcie: materiały prasowe Microids
Autor: Informacja prasowa