Data modyfikacji:

F1 24 oraz Capes debiutują ze wsparciem techniki NVIDIA DLSS

Co tydzień rośnie liczba gier ze wsparciem NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex czy zaawansowanych efektów ray tracingu. Do listy tytułów korzystających z technik RTX dołączają F1 24 oraz Capes.
F1 24 zadebiutuje 31 maja. Natomiast nabywcy cyfrowej edycji Champions Edition oraz subskrybenci abonamentu EA Play Pro zyskają dostęp do padoku już 28 maja. Włącz DLSS 3, aby liczba wyświetlanych klatek na sekundę dorównywała prędkości bolidu. Wciel się w jednego z dwudziestu kierowców królowej sportów wyścigowych i wygraj Mistrzostwa Świata Formuły 1.
Użytkownicy kart graficznych GeForce RTX z serii 40, korzystający z DLSS 3, zwiększą wydajność gry nawet dwukrotnie w rozdzielczości 4K przy maksymalnych ustawieniach graficznych i włączonym ray tracingu. W międzyczasie Reflex zadba o to, abyś mógł pokonywać zakręty jak zawodowiec, niezależnie od tego, czy grasz solo, czy w trybie wieloosobowym. Walka o najwyższe lokaty będzie niezwykle realistyczna. Tytuł skorzysta z wyspecjalizowanych rdzeni na karcie graficznej GeForce RTX, aby światło odbijało się od bolidów, szkła i wody jak w prawdziwym życiu.
Ponadto już 29 maja gracze rozwiną nadludzkie prędkości w Capes od Spitfire Interactive oraz Daedalic Entertainment. Ta turowa gra strategiczna pozwala zbudować drużynę superbohaterów do walki ze złoczyńcami, którzy wykorzystali swoje dawne zwycięstwo, aby zamienić miasto w koszmar przyszłości. Nie zapomnij skorzystać z dwóch największych supermocy w postaci technik DLSS 2 i DLAA, które przeniosą efekty wizualne i wydajność na najwyższy możliwy poziom.
Zdjęcie: Materiały prasowe
Autor: Informacja prasowa