Data modyfikacji:

Evil West – zwiastun trybu kooperacji

Polskie studio Flying Wild Hog przygotowało kolejny materiał promocyjny swojej najnowszej produkcji. Tym razem deweloper postanowił opowiedzieć oraz zaprezentować tryb kooperacji w Evil West. Poznajcie szczegóły – a nuż, może właśnie w taki sposób będziecie grali w ten tytuł.
Evil-West
Raptem kilka dni temu do sieci trafił gameplay Evil West, dzięki któremu mogliśmy lepiej przyjrzeć się tego, czym na dobrą sprawę będzie produkcja studia Flying Wild Hog. Do premiery zostało już niewiele czasu, więc polski deweloper na poważnie wystartował z kampanią promocyjną, co zaowocowało kolejnym materiałem. Z najnowszego zwiastuna dowiedzieliśmy się (chyba, że było już wcześniej to info, ale je przegapiłem…), że produkcja będzie oferowała tryb kooperacji dla dwóch użytkowników.
Niestety rozgrywka kooperacyjna będzie dostępna wyłącznie poprzez internet. Twórcy nie zdecydowali się na zaimplementowanie do swojego dzieła kanapowego coopa na podzielonym ekranie. W materiale pojawił się też Tomasz Gop, który wyjaśnił, że podczas zabawy dla dwóch graczy, pierwszy użytkownik będzie hostem popychającym fabułę do przodu, zaś drugi ma pełnić wyłącznie rolę dodatkowej postaci, nieuwzględnionej w przerywnikach filmowych.
Trochę szkoda, że rozwiązano to w taki sposób, ale z drugiej strony – lepiej, żeby Flying Wild Hog skupiło się na spójnej narracji dla pojedynczego gracza, niż miałoby sztucznie rozbijać historię na dwóch bohaterów. Koniecznie sprawdźcie najnowszy zwiastun Evil West, żeby zobaczyć, jak wygląda walka z przeciwnikami w sieciowym coopie:
Przypominam, że w Evil West zagramy jeszcze w tym miesiącu, ponieważ premiera została zaplanowana na 22 listopada. Jakiś czas temu otrzymaliśmy informację, że produkcja osiągnęła złoty status, co oznacza, że jest już w pełni gotowa na swój debiut i wysłanie do tłoczni. W dzieło polskiego studia Flying Wild Hog zagramy na komputerach osobistych, konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 4, Xbox One) oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ja już nie mogę się doczekać!
Zdjęcie: materiały prasowe Flying Wild Hog
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.