Data modyfikacji:

O co chodzi w Evil West? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym gameplayu

Studio Flying Wild Hog powoli przygotowuje graczy do premiery swojego najnowszego dzieła, które już niedługo ujrzy światło dzienne. Twórcy doszli do wniosku, że warto opowiedzieć graczom o świecie gry, systemie walki oraz paru innych mechanikach. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem, to koniecznie zapoznajcie się z nowym gameplayem Evil West.
evil west
Flying Wild Hog to interesujące polskie studio, która ma na swoim koncie kilka naprawdę ciekawych gier (Shadow Warrior 3, Trek to Yomi), jednakże deweloper nie doczekał się jeszcze wielkiego hitu, o jakim głośno byłoby w mediach społecznościowych. Czy ich najnowsze dzieło ma w ogóle szansę zyskać taką popularność, jak inne gry z naszego kraju? Raczej nie, ale przecież nie każdy tytuł musi osiągnąć sukces taki, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon lub Dying Light 2. Aczkolwiek mogę się zaskoczyć, ponieważ na ten moment Evil West zapowiada się naprawdę intrygująco, co zresztą podkreśla najnowszy materiał promocyjny.
Na oficjalnym kanale zagranicznego wydawcy gry (Focus Entertainment) został udostępniony kilkuminutowy zwiastun, który w przekrojowy sposób miał podsumować najważniejsze mechaniki rozgrywki Evil West. Z filmu dowiecie się m.in. kim jest główny bohater tej produkcji, z jakiego sprzętu może korzystać, jak wygląda odblokowywanie nowych zdolności oraz w jaki sposób protagonista rozprawia się ze swoimi przeciwnikami. Jedno jest pewne – na brak dynamicznej akcji z pewnością nie będziemy mogli narzekać.
Atmosferę podkreśla również klimatyczna mieszanka westernu z elementami fantastycznymi. God of War na Dzikim Zachodzie? Czemu nie! Sprawdźcie, czy taka wizja jest w stanie przypaść wam do gustu:
Produkcja studia Flying Wild Hog pierwotnie miała trafić do sprzedaży we wrześniu, lecz twórcy zmuszeni byli do przesunięcia debiutu na inny termin. Nowa data premiery Evil West została ustalona na 22 listopada bieżącego roku i już nic nie powinno jej zaszkodzić – twórcy chwalili się jakiś czas temu, że ich gra uzyskała status „gold”, co oznacza, że m.in. została wysłana do tłoczni. Polska produkcja będzie dostępna na komputerach osobistych, konsolach poprzedniej generacji (PlayStaiton 4, Xbox One) oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S.
Zdjęcie: materiały prasowe Flying Wild Hog
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.