Data publikacji:

Evil Dead: The Game za darmo w Epic Games Store

W tym tygodniu firma Epic Games zdecydowała się na sprezentowanie graczom jednej z ciekawszych gier z asymetrycznym trybem multiplayer, która w ostatnich miesiącach trafiła do sprzedaży. Evil Dead: The Game nie jest jednak jedynym podarunkiem dla graczy. Sprawdźcie pełną ofertę.
epic games store
Zanim odpalicie platformę Epic Game Store i dodacie nowe darmowe gry do swojego konta, najpierw garść obowiązkowych informacji. Najnowsza oferta tradycyjnie jest ograniczona czasowo, dlatego musicie się pospieszyć z odebraniem prezentów przygotowanych przez Epic Games. W przypadku wszystkich udostępnionych gier, macie czas do 24 listopada, do godziny 17:00.
A zdecydowanie warto tym razem zainteresować się podarunkami, ponieważ Evil Dead: The Game to naprawdę ciekawa produkcja, która powinna przypaść do gustu miłośnikom filmów z serii „Martwe zło” oraz miłośnikom asymetrycznych gier sieciowych pokroju Dead by Daylight. Dzieło studia BossTeamGames nie jest oczywiście wielkim hitem, ale producent na tyle dobrze wykonał swoja pracę, że przy grze można naprawdę miło spędzić czas – zwłaszcza jeśli macie znajomych do wspólnej zabawy. Jeżeli chcecie poznać moją opinię o tym tytule, to odsyłam was do recenzji Evil Dead: The Game.
Kolejnym darmowym tytułem w Epic Games Store jest Dark Deity, które najłatwiej można opisać, jako budżetowa wersja serii Fire Emblem, która święci triumfy na konsolach Nintendo. Tutaj również mamy do czynienia z turowym RPG w uniwersum fantasy, opowiadającym o przygodach studentów wojskowej akademii. Oprawa wizualna jest prosta, dzięki czemu produkcję odpalicie nawet na starszych komputerach lub laptopach biurowych. Warto również dodać, że projekt został ufundowany na platformie Kickstarter.
Ostatnim prezentem jest pakiet kosmetycznych dodatków Epic Cheerleader do gry Rumbleverse, która zadebiutowała 11 sierpnia 2022 roku. Gdybyście jednak żaden z powyższych tytułów nie przypadł wam do gustu, to informuję, że już w przyszłym tygodniu będziecie mogli pobrać bez żadnych opłat grę Star Wars: Suqadrons. Warto czekać!
Zdjęcie: materiały prasowe Epic Games
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.