Najpopularniejsze i najlepsze gry komputerowe

nitro deck

Nitro Deck – unikatowy kontroler do Nintendo Switch

2024-02-05
Kilka lat od premiery Nintendo Switcha, firma CRKD pomyślała, że wypuszczenie kolejnego kontrolera do konsoli Japończyków będzie dobrym pomysłem. Cóż, wszystko wskazuje na to, że miała rację, ponieważ gracze zdążyli już pokochać urządzenie określane mianem Nitro Decka. Sprawdźcie, czym jest dokładnie, jaka jest tego cena oraz jakie oferuje funkcje.
Steam-Deck

Jaka konsola do gry zdalnej? Zalety remote play

2024-02-02
W czasach pierwszego PlayStation wystarczyło umieścić płytę w napędzie, aby można było cieszyć się grą. Współczesne konsole za sprawą połączenia internetowego oferują o wiele więcej możliwości, włącznie z dostępem do cyfrowej dystrybucji. Aktualnie nic też nie stoi na przeszkodzie, aby odpalić wybrany tytuł na jednej z platform i cieszyć się rozgrywką, nawet jeśli urządzenie nie jest podłączone do telewizora lub monitora. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi funkcja remote play, której przyjrzymy się w tym tekście.
myszki steelseries dla graczy

Myszki dla graczy SteelSeries

2024-02-01
SteelSeries to duński producent peryferii komputerowych, który ma w swojej ofercie zarówno klawiatury dla graczy, profesjonalne słuchawki, jak i właśnie myszki gamingowe. To właśnie tym ostatnim akcesoriom przyjrzymy się bliżej w poniższym zestawieniu. Zobaczcie, jakie myszki SteelSeries dla graczy warto mieć na uwadze – bez względu na to, czy korzystają z kabla czy oferują komunikację bezprzewodową.
the last of us part ii remastered

The Last of Us: Part II Remastered – premiera, platformy. Dlaczego warto zagrać?

2024-01-23
Jeden z większych hitów ubiegłej generacji po kilku latach od premiery oryginału doczekał się nowej, usprawnionej wersji. Jeżeli do tej pory nie graliście w The Last of Us: Part II, to teraz nie macie żadnych wymówek. A co z osobami, które poznały już historię Joela i Ellie? Czy powinny powrócić do remastera i dlaczego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym tekście.
steam deck oled

Jak działa Steam Deck OLED?

2024-01-23
Po ogromnym sukcesie, jaki odniósł podstawowy model Steam Decka, firma Valve postanowiła pójść za ciosem i przygotować nowy model swojego handhelda. Wersja OLED nie tylko otrzymała nowy, o wiele lepszy, wyświetlacz, ale producent wykorzystał tę okazję, aby wprowadzić kilka dodatkowych modyfikacji, które znacząco poprawiają jakość urządzenia. Sprawdźcie, o co może chodzić. Z tekstu dowiecie się też, jak Steam Deck OLED radzi sobie z grami.
gry dla dzieci na ps5

Gry dla dzieci na PS5

2024-01-16
Jeśli więc chcecie dać swoim dzieciom grać na konsoli, to pamiętajcie o tym, żeby wybierać dla nich odpowiednie tytuły – w tym zestawieniu przyjrzymy się ciekawym grom dla dzieci dostępnym na konsoli PlayStation 5.
gry xbox series x 2024

Gry na Xbox Series X w 2024 roku

2024-01-16
W minionym roku na konsoli Xbox Series X|S, miało premierę wiele ciekawych gier multiplatformowych i ekskluzywnych, jak np. Forza Motorsport. Czy w nadchodzących miesiącach możemy oczekiwać kolejnych hitów? To się okaże! Sprawdźcie, jakie interesujące tytuły czekają na nas w 2024 roku na XSX.
prince of persia the lost crown wymagania

Prince of Persia: The Lost Crown – cena, wymagania, platformy. Dlaczego warto zagrać?

2024-01-15
Kiedy wydawało się, że marka Prince of Persia została już spisana na straty, wtedy niespodziewanie Ubisoft ujawnił, że trwają prace nad oficjalnym spin-offem serii. Ten w końcu trafił do sprzedaży, dzięki czemu możemy sprawdzić, czym tym razem zaskoczyli nas twórcy. Sprawdźcie, o co chodzi w Prince of Persia: The Lost Crown, ile kosztuje gra oraz na jakiej plaformach w nią zagramy.
najlepsze gry zręcznościowe

Najlepsze gry zręcznościowe na PC i konsole

2024-01-15
Niektóre produkcje stawiają na rozbudowane elementy RPG-owe, zaś inne skupiają się przede wszystkim na taktycznym podejściu do rozgrywki. Do sprzedaży trafiają też gry, w których liczy się przede wszystkim spryt oraz zręczność gracza. To właśnie fajnym grom zręcznościowym przyjrzymy się w tym zestawieniu. Sprawdźcie nasze propozycje!
najlepsze gry super mario bros

Najlepsze gry Super Mario Bros. Na Nintendo Switch, PC i konsole PS oraz Xbox

2024-01-15
Postać wąsatego hydraulika w czerwonej czapce towarzyszy branży gier już od 1981 roku. Wtedy to Mario zadebiutował w Donkey Kong, a już dwa lata później doczekał się własnej produkcji. Od tamtej pory bohater pojawia się regularnie w wielu seriach, z których każda ma do zaoferowania coś ciekawego. W tym tekście przyjrzymy się grom z udziałem Mario.
platformówki 2D

Najlepsze platformówki 2D

2024-01-15
Gry platformowe to jeden ze starszych gatunków gier wideo, który jest już rozwijany od przeszło czterdziestu lat. W pewnym momencie dwuwymiarowe produkcje zostały wyparte przez technologię 3D, ale po jakimś czasie wróciły ze zdwojoną siłą i nowymi pomysłami. Sprawdźcie, w jakie współczesne platformówki 2D powinniście zagrać.
gry władca pierścieni

Gry Władca Pierścieni – co dla fanów Tolkiena?

2024-01-12
Książki J.R.R. Tolkiena to klasyka fantastyki, która ugruntowała nasze postrzeganie tego gatunku. Marka The Lord of the Rings oczywiście zaczynała w formie papierowej, ale jeszcze większą popularność przyniosły jej adaptacje filmowe Petera Jacksona. Na przestrzeni lat nie zabrakło też wielu świetnych (a także tych nieco gorszych) gier osadzonych w tym uniwersum. W zestawieniu przedstawię wam kilka gier Władca Pierścieni, w które bez problemu zagracie na współczesnych platformach.

Gaming: PC, Xbox, PlayStation