Data publikacji:

CENY NA CENEO: PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH PREMIER DRUGIEGO PÓŁROCZA 2016 ROKU (XBOX ONE)

Dzisiaj kupisz taniej.

Kolejne sześć miesięcy za nami, dlatego przyszedł czas na podsumowanie cen najciekawszych premier na konsolę Xbox One drugiego półrocza 2016 roku.  Na dobrą sprawę zestawienie powinno pojawić się dopiero w styczniu, ale wzięliśmy poprawkę na świąteczną gorączkę zakupów. Być może nasze propozycje pozwolą Wam na znalezienie idealnego prezentu pod choinkę dla siebie lub bliskiej osoby.

TITANFALL 2

Oryginalny Titanfall był pierwszą produkcją studia Respawn Entertainment, które zostało założone przez Jasona Westa i Vince'a Zampellę, ojców serii Call of Duty zwolnionych z Infinity Ward w 2010 roku. Tytuł został przyjęto z entuzjazmem, dlatego decyzja o stworzeniu kontynuacji była jedynie kwestią czasu. Titanfall 2 doczekał się nie tylko poprawionego trybu wieloosobowego, ale także pełnoprawnej kampanii.

Cena w dniu premiery: 229 zł

Aktualna najniższa cena: 119,32 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

BATTLEFIELD 1

Odważna decyzja studia EA DICE o przeniesieniu serii w realia I wojny światowej okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Battlefield 1 - i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości -  to murowany kandydat do tytułu najlepszej strzelanki 2016 roku. Kto wie, może ogromny sukces BF1 sprawi, że futurystyczne strzelanki odejdą do lamusa, a do łask powrócą realia historyczne? Czas pokaże.

Cena w dniu premiery: 229 zł

Aktualna najniższa cena: 214,40 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

GEARS OF WAR 4

Czwarta część kultowej serii i pierwsza, za którą odpowiada studio The Coalition. Gears of War 4 nie zrewolucjonizowało marki, ale też nikt tego od twórców nie oczekiwał. Odczuwalne jest to, że Kanadyjczycy zagrali na sentymentach fanów i zrobili wszystko, aby się im nie narazić, dlatego ingerencje w formułę mają raczej charakter kosmetyczny. Nie zmienia to jednak faktu, że GoW4 to kawał porządnej strzelanki.

Cena w dniu premiery: 239,90 zł

Aktualna najniższa cena: 162,90 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

FIFA 17

Najnowsza część popularnej serii sportowej to nie tylko nowy silnik, a co za tym idzie, ładniejsza grafika i poprawiona mechanika rozgrywki, ale także - po raz pierwszy w historii marki - kampania fabularna. „Droga do sławy”, bo tak brzmi jej tytuł, daje możliwość wcielenia się w Aleksa Huntera, młodego chłopaka, który od dziecka marzył o tym, aby zostać zawodowym piłkarzem. Towarzyszymy mu od najmłodszych lat, a następnie śledzimy wszystkie jego wzloty i upadki. Jeżeli nie udzielił Wam się jeszcze mój entuzjazm, zawsze pozostaje rozgrywka z przeciwnikiem z krwi i kości.

Cena w dniu premiery: 229 zł

Aktualna najniższa cena: 219,99 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

FORZA HORIZON 3

Akcja Forza Horizon 3 toczy się w australijskim interiorze. Stworzony przez ekipę Playground Games świat jest dwukrotnie większy od tego, który dane nam było przemierzać w poprzedniej części. W nasze ręce twórcy oddali ponad 350 samochodów, setki wyścigów oraz kampanię fabularną, w której w ramach kooperacji udział może wziąć nawet czterech graczy. Nie mogło zabraknąć też słynnego systemu Drivatarów, czyli sterowanych przez SI kierowców, którzy odzwierciedlają umiejętności innych graczy.

Cena w dniu premiery: 249 zł

Aktualna najniższa cena: 187 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: NIE

RECORE

Chociaż ReCore ostatecznie nie spełniło pokładanych w nim nadziei, to nadal całkiem niezła gra zręcznościowo-platformowa, która daje naprawdę sporo frajdy. Jej największymi atutami są klimatyczna oprawa audiowizualna, przemyślane i wymagające zagadki platformowe oraz prosta, ale bardzo przyjemna mechanika. Szkoda tylko, że mniej więcej od połowy do zabawy zaczyna wkradać się nuda.

Cena w dniu premiery: 139 zł

Aktualna najniższa cena: 137,89 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

DEUS EX: ROZŁAM LUDZKOŚCI

Adam "I never asked for this" Jensen powraca. Akcja Rozłamu Ludzkości toczy się w dwa lata po wydarzeniach będących kanwą Buntu Ludzkości. Nasz bohater jest teraz członkiem elitarnej grupy antyterrorystycznej Task Force 29, która działa w Pradze. Protagonista współpracuje też z hakerami z organizacji Juggernaut Collective walczącej z Illuminati. Rozłam Ludzkości bije na głowę poprzednika pod prawie każdym względem i oferuje jeszcze większą swobodę działania. Czego chcieć więcej?

Cena w dniu premiery: 229,90 zł

Aktualna najniższa cena: 127,90 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

ASSETTO CORSA

Debiut Assetto Corsa na konsolach Xbox One i PlayStation 4 miał miejsce prawie półtora roku po premierze na PC. Mimo to produkcja włoskiego studia Kunos Simulazioni pozostaje jedną z najlepszych na rynku symulacji. Wysoki poziom trudności pewnie zniechęci do zabawy przeciętnego amatora wyścigów samochodowych, ale wirtualni mistrzowie kierownicy i miłośnicy realizmu będą wniebowzięci.

Cena w dniu premiery: 169 zł

Aktualna najniższa cena: 148,90 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

Autor: Dawid Sych