Data publikacji:

Ceny na Ceneo: gry na Xboksa One do 100 zł (2016)

Świetne gry w rozsądnej cenie.

Nowe gry na konsolę Xbox One kosztują zwykle z górą 200 złotych. Wiadomo, że nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Na szczęście, ceny spadają dosyć szybko, a tytuły, które jeszcze do niedawna straszyły liczbami z górnych półek, dostępne są teraz za znacznie mniejsze pieniądze. Przygotowane przez nas zestawienie zawiera dziesięć popularnych pozycji, które można dostać obecnie za 100 i mniej złotych. Zamieszczone ceny uwzględniają koszty wysyłki. Życzymy przyjemnej lektury i udanych zakupów!

Quantum Break

Studio Remedy Entertainment po raz kolejny dało pokaz swojego kunsztu. Quantum Break to zręczne połączenie przygodowej gry akcji z serialem telewizyjnym. W rolach głównych Shawn Ashmore (X-Men: Przyszłość, która nadejdzie) jako Jack Joyce, Dominic Monaghan (Władca Pierścieni) jako William Joyce i genialny Aidan Gillen (Gra o Tron) jako Paul Serene. Fabuła powstała przy współpracy ze specjalistą z ośrodka naukowo-badawczego CERN, który pomógł fińskiemu zespołowi opowiedzieć historię zgodną ze współczesnymi ustaleniami fizyki teoretycznej. Gorąco polecam!

Premiera: kwiecień 2016

Aktualna najniższa cena: 99 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

Batman: Arkham Knight

Zwieńczenie trylogii Arkham studia Rockstedy, przynajmniej na konsolach, wypadło naprawdę wyśmienicie. Mroczny Rycerz Gotham musi zmierzyć się nie tylko z nowym przeciwnikiem, ale także demonami przeszłości. Jeżeli chodzi o mechanikę rozgrywki, największą zmianą w stosunku do poprzednich części jest Batmobil, przy pomocy którego Batman lotem błyskawicy przemierza ulice miasta i daje odpór wrogim pojazdom. Przypominamy, że wkrótce na konsolach ósmej generacji pojawi się kolekcja Return to Arkham, na którą składają się odświeżone wersji Arkham Asylum i Arkham City

Premiera: 2015

Aktualna najniższa cena: 94 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

Halo 5: Guardians

Piąta część kultowej serii i jednocześnie druga stworzona przez studio 343 Industries, które po "trójce" przejęło wodze od Bungie. Halo 5: Guardians opowiada historię zbuntowanego Master Chiefa i ścigającego go Spartanina Locke'a. Gra jest chwalona przede wszystkim za usprawnioną mechanikę rozgrywki, przemyślane projekty poziomów i świetny tryb wieloosobowy, który przywodzi na myśl Halo 2.

Premiera: 2015

Aktualna najniższa cena: 69 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

Rare Replay

Rare Replay to niepowtarzalna kolekcja 30 gier, w skład której wchodzą największe przeboje studia Rare, poczynając od pierwszych klasycznych gier w 2D, a kończąc na produkcjach na Xboksa 360. Znajdziecie tutaj między innymi trzy części Banjo-Kazooie, pierwszą część Killer Instinct, Viva Pinata, czy Perfect Dark Zero. Obowiązkowa pozycja dla fanów klasyki.

Premiera: 2015

Aktualna najniższa cena: 67,90

Recenzja na Ekspert Ceneo: NIE

Rise of the Tomb Rider

Druga część bardzo dobrze przyjętego przez recenzentów i fanów restartu serii z 2013 roku. Rise of the Tomb Raider spełnia wszystkie wymagania udanego sequela, takie jak wciągająca fabuła, sprawdzona mechanika i fantastyczna oprawa audiowizualna. Szkoda tylko, że Crystal Dynamics nie wykazało się trochę większą odwagą w dodawaniu do gry nowych elementów, które mogłyby urozmaicić nieco zabawę.

Premiera: 2015

Aktualna najniższa cena: 99,99 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

Screamride

Screamride może i wygląda niepozornie na pierwszy rzut oka, ale uwierzcie mi na słowo - gra daje niesamowitą frajdę. Wszystko dzięki doskonale odwzorowującemu zniszczenia silnikowi. Sposób, w jaki rozpadają się budynki to prawdziwa uczta dla oka. Nie można też nie wspomnieć o szerokim wachlarzu opcji budowlanych i możliwości dzielenia się swoimi dziełami z graczami z całego świata.

Premiera: 2015

Aktualna najniższa cena: 64 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: NIE

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront to pierwsza gra należąca do uniwersum Gwiezdnych Wojen, która powstała po przejęciu praw do marki przez Disney'a. Chociaż debiut ten bez dwóch zdań daleki jest od ideału, można zaliczyć go do udanych. Battlefront urzeka przede wszystkim klimatem i rozmachem. Każdy fan, nawet jeżeli nie w smak są mu potyczki sieciowe, powinien przynajmniej na chwilę pochylić się nad grą DICE.

Premiera: 2015

Aktualna najniższa cena: 97,99 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

Lords of the Fallen

Odpowiedź warszawskiego studia CI Games na Dark Souls od From Software. Powstałe przy współpracy niemieckiej ekipy Deck 13 Lords of the Fallen może i nie powtórzyło sukcesu japońskiego pierwowzoru, ale równie często pozwalało na podziwianie ekranu śmierci. Wysoki poziom trudności, tak jak w Dark Souls, windują dodatkowo relatywnie rzadkie punkty zapisu i "ulatniające się" doświadczenie.

Premiera: 2014

Aktualna najniższa cena: 58,90

Recenzja na Ekspert Ceneo: NIE

Obcy: Izolacja

W mojej ocenie najlepsza i jednocześnie najbardziej niedoceniona gra osadzona w uniwersum Obcego. Studio Creative Assembly wpadło na genialny w swej prostocie pomysł zamknięcia gracza na opuszczonej stacji kosmicznej z inteligentną i nieśmiertelną bestią. Klimat Ósmego pasażera Nostromo pełną gęba. Dodajcie do tego zgaszone światło, słuchawki na uszach i okulary 3D. Zawał serca gwarantowany.

Premiera: 2014

Aktualna najniższa cena: 74 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: NIE

Rayman Legends

Ostatnia część przygód Raymana to propozycja skierowana zarówno do młodszych, jak i starszych graczy. Tytuł cechuje się bajecznie kolorową grafiką, zróżnicowanymi poziomami i sporą grywalnością. Największym atutem Rayman Legends jest jednak to, że produkcja pozwala na wspólną grę nawet czterem graczom, z których każdy może dołączyć do gry w dowolnej chwili.

Premiera: 2013

Aktualna najniższa cena: 88 zł

Recenzja na Ekspert Ceneo: NIE

Autor: Dawid Sych