Data modyfikacji:

PS4, Xbox One i PC w Black Friday 2019. Gdzie szukać promocji na gry?

Dobre gry na konsolę PS4, Xbox One czy PC nie są tanie, a to skutecznie zniechęca do zakupu. Black Friday 2019 to doskonała okazja do zakupu gier PC i konsolowych w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, które gry warto kupić w Black Friday 2019.

black friday 2019

Black Friday 2019 nie tylko w Ameryce

Ogromne wyprzedaże poprzedzające okres świąteczny przybyły do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanie od lat korzystają z dobrodziejstw, które niesie ze sobą Czarny Piątek – pierwszy piątek przypadający po Święcie Dziękczynienia.

Poza kolosalnymi obniżkami cen wiele sklepów oferuje dłuższe godziny otwarcia w Black Friday, a nawet umożliwia klientom nocne zakupy. Szacuje się, że w ciągu tego jednego dnia na zakupy wybiera się około 100 milionów Amerykanów!

Czarny Piątek w Polsce pojawił się dopiero kilka lat temu i jak nietrudno się domyślić, obserwujemy rosnące zainteresowanie Black Friday. Lista sklepów z roku na rok jest coraz dłuższa. To doskonała okazja na to, by kupić coś, o czym marzyłeś od dawna, ale i na to, by w okazyjnej cenie skompletować bożonarodzeniowe prezenty.

Black Friday 2019 w Internecie

Każdy, kto choć raz wybrał się do centrum handlowego w okresie wyprzedaży, wie, że zakupy w tłumie ludzi nie należą do najprzyjemniejszych. Na szczęście, doskonałe okazje czekają na ciebie również w Internecie. Wraz z Ceneo.pl możesz odliczać czas do Black Friday, a następnie kupić ulubione produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto zrobić zakupy w Black Friday 2019 przez Internet? Po pierwsze: nie stoisz w kolejkach i nie musisz walczyć o ostatnią sztukę produktu, który cię interesuje. Po drugie: ceny w Internecie niemal zawsze okazują się bardziej korzystne niż w sklepach stacjonarnych, które w cenie produktu zawierają wiele ukrytych kosztów.

Zamiast decydować się na wielogodzinne zakupy w wyczekiwany Czarny Piątek usiądź wygodnie przed komputerem i w kilka chwil kup to, co chodziło ci po głowie od dawna.

Gry PlayStation 4 na Black Friday 2019

Black Friday 2019 to znakomity moment na zakup gier na konsolę Play Station 4. W atrakcyjnych cenach znajdziesz m.in. najlepsze gry ekskluzywne PS4. Promocje obejmują zarówno klasyki, które warto mieć w swojej kolekcji, jak i nieco nowsze produkcje.

Promocje na Black Friday 2019 na gry Xbox One

Masz konsolę Xbox One? Podczas Black Friday 2019 możesz sporo zaoszczędzić na uzupełnieniu swojej gamingowej kolekcji. Promocje na gry obejmują i nowsze tytuły, i nieco starsze gry, które cieszyły i wciąż cieszą się dużą popularnością. Nie przegap więc okazji i kup wymarzoną grę podczas Czarnego Piątku 2019.

Gry PC podczas Black Friday 2019

Również pecetowcy znajdą coś dla siebie podczas promocji Black Friday 2019. Gry RPG, przygodowe czy startegiczne: na pewno uda ci się złapać ciekawy tytuł w atrakcyjnej cenie. A może szukasz prezentu dla kolegi gracza? Black Friday 2019 to dobra okazja do zakupu prezentów świątecznych.

Autor: Bartłomiej Mazurek