Data publikacji:

Już 24 listopada wielkie wyprzedaże! Black Friday z Ceneo.pl

Zapisz w kalendarzu i szykuj się na wielkie promocje z okazji Black Friday!

Czarny Piątek jest dniem największych wyprzedaży, kiedy możesz dokonać zakupu atrakcyjnych produktów w niezwykle niskich cenach. Zanim jednak wszyscy wpadniemy w zakupowy szał, warto się do tego przygotować. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka zakupowych wskazówek.

Wskazówki Ceneo.pl. Na co zwrócić uwagę podczas Black Friday?

1. Szukaj produktów oznaczonych ikonką promocji / Black Friday

To oznaczenie pomoże Ci w znalezieniu produktów, które zostały przecenione w ostatnim czasie.

2. Sprawdzaj historię cen produktu na wykresie

Wykres historii cen jest specjalną funkcjonalnością dla zalogowanych Użytkowników. Umożliwia ona kontrolowanie cen produktu. Dowiesz się z niego jaka była najniższa cena produktu w jego historii, a także ustawisz alert e-mailowy dla wybranej przez Ciebie ceny.

3. Dodawaj produkty, do listy Ulubionych

Interesują Cię jakieś produkty? Nie chcesz za każdym razem przeszukiwać kategorii w ich poszukiwaniu? Dodaj je do Twojej listy Ulubionych. Zaloguj się i powracaj do swojej listy produktów na każdym Twoim urządzeniu, na którym jesteś zalogowany.

4. Sprawdź czy sklep posiada Zaufane Opinie

Aby mieć pewność co do bezpieczeństwa zakupów, sprawdź czy wybrany przez Ciebie sklep posiada Zaufane Opinie. Są to opinie wystawione przez użytkowników, którzy faktycznie dokonali zakupu we wskazanym sklepie. Odznaka Zaufanych Opinii gwarantuje najwyższą jakość obsługi podczas wyprzedaży.

5. Wróć do nas w Black Friday!

W dniu wyprzedaży - 24 listopada - zaprezentujemy na stronie Black Friday z Ceneo.pl najlepsze promocje i przeceny topowych produktów. Weź udział w Black Friday z Ceneo.pl - kupuj bezpiecznie i tanio!

Autor: Ewelina Pregiel