Data publikacji:

Wstrzymano sprzedaż Batmana

Pecetowa wersja hitu Rocksteady została wycofana ze sklepów.

Niedawno informowaliśmy o tym, że pecetowa wersja Batman: Arkham Knight boryka się z problemami technicznymi. Okazało się, że sprawa jest znacznie bardzie poważna, na co wskazuje fakt wycofania gry ze sprzedaży do odwołania.

Chcielibyśmy przeprosić wszystkich tych, którzy doświadczyli problemów z pecetową wersją Batman: Arkham Knight. Podchodzimy do tych problemów bardzo poważnie, dlatego zadecydowaliśmy o zawieszeniu sprzedaży wersji PC do momentu ich naprawy i uzyskania naszych standardów jakości - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Twórcy dziękują graczom za wsparcie i proszą o cierpliwość w czasie, kiedy problemy są rozwiązywane. Każdy, kto nie zechce czekać, ma prawo do zwrotu gry i odzyskania pieniędzy, czy to w wirtualnym sklepie platformy Steam.

Batman: Arkham Knight może sięgnąć nie tylko po tytuł gry roku (oceny w serwisie Metacritic oscylują w okolicy 90 punktów), ale też największej wpadki. Najpierw, z powodu niezadowalającej jakości, anulowana została jedna z edycji kolekcjonerskich gry, a teraz, z tej samej przyczyny, ze sprzedaży wycofano jej pecetową wersję.

Źródło: Steam

Autor: Dawid Sych