Data modyfikacji:

Wirtualny prezent online. Co kupić i dać przez internet? 

Nie masz możliwości spotkania z bliską osobą, ale chciałbyś wręczyć jej  upominek? Coraz większą popularnością cieszą się wirtualne prezenty, które można przekazać przez internet. Sprawdź, co warto kupić.


wrtualny prezent online

Jak podarować prezent w formie cyfrowej? 

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób nie będzie miało możliwości spotkania się ze sobą na święta Bożego Narodzenia. Coraz większą popularność zyskują prezenty online. Na czym  to polega? Wybieramy interesujący tytuł w formie cyfrowej, dokonujemy płatności i po chwili otrzymujemy unikalny kod, który można zrealizować. Przekazując go bliskiej osobie w kilka chwil będzie mogła pobrać nową grę, ebooka, czy doładować swoje konto w danym serwisie. To bardzo praktyczny prezent! 

Co kupić na prezent świąteczny przez internet? 

Kody i karty pre-paid do popularnych serwisów 

Kody i karty pre-paid pozwalają na zasilenie wirtualnego portfela określoną kwotą. To doskonały wybór dla graczy, którzy za otrzymane pieniądze w formie cyfrowej będą mogli zakupić ulubioną grę, bądź przedłużyć abonament Playstation Plus, czy Xbox Game Pass. Doładowania są oferowane nie tylko dla posiadaczy konsol, ale również dla użytkowników komputerów PC. W ofertach sklepów znajdziemy doładowania do platformy Steam, na której jest dostępnych wiele ciekawych gier. Kody prepaid można podarować miłośnikom kina. Do serwisu Netflix zakupimy doładowania o wartości 60 zł, 80 zł, czy 120 zł.  

Ebooki 

Posiadacze tabletów, a także czytników ebook z pewnością ucieszą się z wirtualnego prezentu w postaci ebooka. Dostępność rozmaitych tytułów jest ogromna, dlatego każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są poradniki, literatura faktu, beletrystyka oraz wiele, wiele innych. Ceny ebooków zaczynają się już od 5-6 złotych i sięgają nawet 100 złotych. Zdarza się, że sklepy oferują pakiety, dlatego w cenie klasycznej książki możemy kupić kilka ebooków. To bardzo dobry prezent online! 

Gry na konsolę i komputery PC 

Biblioteka cyfrowych gier dostępnych na konsolę PS4, Xbox One oraz komputery PC jest ogromna. Wśród polecanych tytułów możemy wymienić Fifę 21, Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed Valhalla, czy Red Dead Redemption. Warto również wspomnieć, że jako prezent online możemy podarować dodatki do gier. Dla posiadaczy konkretnych tytułów będzie to nie lada gratka! 

Vouchery 

Vouchery to kolejna propozycja prezentów przekazywanych online. Do wyboru mamy zabiegi SPA, czy zabiegi fryzjerskie. Bliskiej osobie można podarować voucher do restauracji lub na weekendowy wyjazd. Takie podarunki mają długą ważność, dlatego będzie go można zrealizować w momencie, gdy poszczególne obiekty ponownie zostaną otwarte. 

Elektroniczna karta podarunkowa Ceneo 

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, a mimo to chciałbyś ją czymś obdarować, to elektroniczna karta podarunkowa Ceneo jest do tego idealna! Dzięki niej będzie można dokonać zakupów w serwisie ceneo.pl na dowolny produkt. Warto wspomnieć, że karta podarunkowa  pokrywa również koszty przesyłki. Z karty można skorzystać w prosty sposób. Wystarczy zrobić zakupy i wpisać kod w sekcji kody rabatowe. Po jego zatwierdzeniu cena zostanie obniżona o odpowiednią wartość. Do wyboru są nominały 50 zł, 100 zł, 200 zł oraz 500 zł. Karta jest ważna 12 miesięcy od dnia zakupu! 

Bartłomiej Mazurek
Bartłomiej Mazurek

Dziennikarz i fotograf. Miłośnik nowych technologii, a w szczególności sprzętu z logo nadgryzionego jabłka. W wolnych chwilach zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych i graniem na konsoli.