Data modyfikacji:

Premiery gier - luty 2019

W naszym cyklicznym zestawieniu premier gier z 2019 roku, prezentujemy najbardziej oczekiwane produkcje, które zostały wydane w lutym. Sprawdźcie, które gry warto kupić.

Ten artykuł jest częścią naszego kalendarza z nowościami. Sprawdź wszystkie premiery gier 2019.

Premiery gier - luty 2019

GOD EATER 3

Trzecia odsłona popularnej na Wschodzie serii God Eater, będącej połączenie japońskiego RPG-a z grą akcji. Fabuła opowiada o upadłym świecie, w którym kontrolę przejęły bestie znane jako Aragami. Zadaniem głównego bohatera jest wyeliminowanie zagrożenia i tym samym uratowanie ludzkości przed całkowitą zagładą. Produkcja umożliwia grę w trybie kooperacji – inny gracz w każdej chwili może do nas dołączyć, w celu pomocy przy trudniejszych misjach. Premiera gry na PS4 i PC została zaplanowana na 8 lutego 2019 roku.

JUMP FORCE

Super Smash Bros. Ultimate udowodniło, że jest zapotrzebowanie na produkcje, w których ścierają się bohaterowie różnych gier. Podobny motyw pojawił się w Jump Force, którego akcję osadzono w alternatywnej rzeczywistości, łączącej najróżniejsze mangowe uniwersa. Dzięki temu, udział w walce mogą wziąć takie postacie jak chociażby Naruto, Goku z Dragon Balla, Boa Hancock z One Piece lub Yugi Muto z Yu-Gi-Oh. Gra wykorzystuje silnik graficzny Unreal Engine 4. Premiera gry na PS4, PC oraz Xbox One została zaplanowana na 15 lutego 2019 roku.

CRACKDOWN 3 

Cykl Crackdown miał być jedną z ważniejszych marek dla Microsoftu, lecz niestety dwie poprzednie odsłony nie prezentowały zbytnio dobrej jakości. Akcja trzeciej części została osadzona dziesięć lat po wydarzeniach znanych z „dwójki”. Główny bohater gry pełni służbę na terenie futurystycznej metropolii, znanej jako New Providence. Pewnego razu miasto zostaje zaatakowane, co zmusza członków Agencji do sięgnięcia po cięższym  kaliber. Crackdown 3 zapowiada się jak typowy sandboks, z wartką akcją i licznymi znajdźkami. Premiera gry na PC oraz Xbox One została zaplanowana na 15 lutego 2019 roku.

FAR CRY: NEW DAWN 

Uwielbiam Ubisoft za to, że od czasu do czasu bierze się za produkcję szalonych projektów, które delikatnie wyłamują się z głównego line-upu producenta. Far Cry: New Dawn wygląda jak odpowiedź na serię Fallout oraz Rage - twórcy postanowili spróbować swoich sił z postapokalipsą. Zapomnijcie jednak o posępnym nastroju, ponieważ zamiast tego otrzymaliśmy feerię kolorów i pokręcone sceny akcji. Premiera gry na PS4, PC oraz Xbox One została zaplanowana na 15 lutego 2019 roku.

METRO EXODUS 

Raczej nie skłamię, jeśli napisze, że większość graczy traktuje tę premierę jako najważniejszą w tym miesiącu. Metro Exodus zapowiada się fenomenalnie, zwłaszcza, gdy mamy w pamięci dwie poprzednie, bardzo udane, odsłony. Tym razem zakres naszych działań został znacznie poszerzony, ponieważ główny bohater wraz grupką ocalałych postanowił opuścić ciasne tunele moskiewskiego metra. Premiera gry na PS4, PC oraz Xbox One została zaplanowana na 15 lutego 2019 roku.

ANTHEM 

Ostatnie lata nie są dla BioWare zbyt udane. Zarówno Dragon Age: Inkwizycja, jak i Mass Effect: Andromeda zawiodły graczy, przez co renoma firmy nie jest już tak dobra jak dawniej. O Anthem z pewnością będzie głośno, ale jeszcze nie wiadomo, czy w pozytywnym czy negatywnym sensie. Na tę chwilę, produkcja wygląda trochę jak Destiny 2, tyle, że z kamerą umieszczoną za plecami bohatera. Premiera gry na PS4, PC oraz Xbox One została zaplanowana na 22 lutego 2019 roku.

DIRT RALLY 2.0 

Poprzednia odsłona DiRT Rally była fenomenalną grą rajdową, która wymagała od gracza większego skupienia i umiejętności. Nowy cykl Codemasters stawia zdecydowanie bardziej na realistyczny system jazdy, przez to tytuł skierowany jest bardziej w stronę wyjadaczy gier samochodowych. Kontynuacja zapowiada się jeszcze lepiej, zarówno pod względem graficznym, jak i gameplayowym. Premiera gry na PS4, PC oraz Xbox One została zaplanowana na 26 lutego 2019 roku.

Autor: Łukasz Morawski