Data modyfikacji:

Zwiastun premierowy The Callisto Protocol - będzie strasznie i brutalnie

Studio Striking Distance już za dwa tygodnie zaprezentuje graczom swoje najnowsze dzieło. Zanim jednak przyjdzie wam zagrać w The Callisto Protocol, najpierw możecie obejrzeć niezwykle klimatyczny zwiastun z gwiazdorską obsadą. Ależ ta gra będzie miała grafikę!
the callisto protocol
The Callisto Protocol bez wątpienia może być czarnym koniem 2022 roku. Na wszystkich dotychczasowych materiałach produkcja wygląda niesamowicie i twórcy naprawdę musieliby się postarać, żeby efekt końcowy był mocno rozczarowujący. Po dziele Striking Distance bardzo mocno czuć ducha Dead Space’a, co akurat nie jest zaskoczeniem, ponieważ nad projektem pracują osoby, które przed laty tworzyły tę markę. Ich najnowsze dzieło nie tylko będzie oferowało przepiękną oprawę wizualną, ale także będziemy mogli obserwować zmagania naprawdę cenionych aktorów.
Rola głównego bohatera przypadła bowiem Joshowi Duhamelowi, którego można kojarzyć z kinowej serii „Transformers” lub uroczej komedii romantycznej „Och, życie”, a na początku przyszłego roku wystąpi u boki Jeniffer Lopez w filmie „Wystrzałowe wesele”. W The Callisto Protocol swojej twarzy oraz głosu użyczyła również Karen Fukuhara, która rewelacyjnie odgrywała postać Kimiko Miyashiro w serialu „The Boys”. Z innych znanych artystów, w grze wystąpi też Sam Witwer z „Supergirl”.
Jeżeli jesteście ciekawi, jak aktorzy poradzili sobie ze swoimi rolami, to koniecznie obejrzyjcie zwiastun premierowy The Callisto Protocol. Warto ponadto zaznaczyć, że w materiale wykorzystano wpadający w ucho utwór „Lost Again”, autorstwa Kings Elliot, który został napisany specjalnie na potrzeby gry:
Przypominam, że w pierwszą produkcję studia Striking Distance zagramy już 2 grudnia 2022 roku. The Callisto Protocol będzie dostępne niemalże na wszystkich wiodących platformach, począwszy od komputerów osobistych, poprzez konsole poprzedniej generacji (PlayStation 4, Xbox One), a na PlayStation 5 i Xbox Series X|S kończąc. Gra dostępna jest w sprzedaży w pudełkowych wydaniach, które znajdziecie m.in. na Ceneo.pl.
Zdjęcie: materiały prasowe Striking Distance Studio
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.