Data publikacji:

Zwiastun premierowy Outsiders: Wordlslayer

Cenega, oficjalny partner firmy SQUARE ENIX, poinformowała, że Worldslayer, rozległa ewolucja Outsiders jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł ukazał się w pudełkowym wydaniu na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One.
outsiders
OUTRIDERS WORLDSLAYER to brutalna strzelanka z łupami, osadzona w oryginalnym i mrocznym uniwersum sci-fi, w której stworzysz własnego bohatera wybierając spośród czterech zróżnicowanych i potężnych klas postaci. Graj w pojedynkę lub zaproś maksymalnie dwóch znajomych do trybu kooperacji z dowolnością udziału. Wspólnie zmierzcie się z zagrożeniami podstawowej kampanii OUTRIDERS lub użyjcie wzmocnienia do 30 poziomu, by od razu przejść do wydarzeń z rozszerzenia WORLDSLAYER z już w pełni doświadczonym Outriderem.
WORLDSLAYER przemierzysz zróżnicowane i zabójcze tereny planety Enoch, by finalnie zawalczyć o ostatnią szansę na przetrwanie ludzkości, mierząc się najgroźniejszą Alterdką, jaka kiedykolwiek istniała: Ereshkigal. To jednak nie wszystkie przerażające niebezpieczeństwa czyhające na Enoch. Końcowe etapy gry skrywają jeszcze większe wyzwanie - próbę Tarya Gratar. Osiągnij mistrzostwo aż do 40 poziomów apokalipsy, ciągle podnosząc poziom trudności, by zdobyć najmocniejsze wyposażenie w grze.
Stań się półbogiem pola walki i umiejętnie łącz elementy agresywnej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych, modyfikowalnych broni oraz zestawów sprzętu. Skorzystaj z całkowicie nowego drzewka paxów oraz możliwości, jakie udostępniają poziomy wstąpienia - nowe dodatki do już i tak niezwykle otwartego i bogatego systemu dostosowywania rozgrywki w „OUTRIDERS WORLDSLAYER”, by grać jeszcze bardziej „po swojemu” i stworzyć najpotężniejszego Outridera.
Zdjęcie: materiały prasowe People Can Fly
Autor: Informacja prasowa