Data modyfikacji:

Zwiastun premierowy Gungrave G.O.R.E. - gra jest już w sprzedaży

Prime Matter i Studio Iggymob zapraszają cię do chwycenia za pistolety i wcielenia się w Grave’a, uzbrojonego po zęby wskrzeszonego antybohatera, koszącego zastępy wrogów gradem pocisków, a w efekcie przeżycia historii o zemście, miłości oraz lojalności!
gungrave
Uwolnij swoją furię jako tytułowy rewolwerowiec w tej pięknej i efektownej strzelance akcji z perspektywy trzeciej osoby z grafiką autorstwa legendarnego mangaki Yasuhiro Nightowa i dyrektora kreatywnego Ikumi Nakamury.
„To niezwykle ekscytująca chwila, gdy po latach ciężkiej pracy, pasji i poświęcenia tak wielu członków zespołu, Grave powraca, by zachwycić zarówno nowe pokolenie rewolwerowców, jak i dotychczasowych fanów. To wspaniały dzień dla nas wszystkich, nie moglibyśmy być szczęśliwsi!” — powiedział Kay Kim, Dyrektor Generalny Gungrave w Studio Iggymob.
by uczcić dzisiejszą premierę studio przygotowało zwiastun, który prezentuje Gungrave G.O.R.E w całej, krwawej i efektownej, okazałości: 
Gungrave G.O.R.E zadebiutował dziś na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One i Xbox Series X|S w polskiej wersji językowej (z napisami).
Zdjęcie: materiały prasowe PLAION Polska
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.