Data modyfikacji:

Zwiastun fabularny Star Wars Jedi: Survivor. Na takie Gwiezdne Wojny czekałem!

Studio Respawn Entertainment przypomina, że już w przyszłym miesiącu poznamy dalsze losy Cala Kestisa. Zanim jednak produkcja trafi do sprzedaży, najpierw zapoznajcie się z najnowszym materiałem filmowym, który pokazuje, z czym będzie musiał borykać się główny bohater.
Star Wars Jedi: Ocalały
Star Wars Jedi: Survivor (polska wersja SWJ: Ocalały) sprawia wrażenie tytułu o wiele bardziej przemyślanego – zarówno pod kątem gameplay’owym, ja i fabularnym. Po materiałach promocyjnych widać, że podczas prac nad poprzednią częścią twórcy dopiero zdobywali doświadczenie w tworzeniu przygodowych gier akcji, zaś teraz są duże szanse, że pokażą, na co ich stać. Wszakże poprzednia część była już solidnym dziełem, a i obie odsłony Titanfalla to fantastyczne (lecz niedocenione) trzecioosobowe strzelanki.
Bardzo trzymam kciuki za ten projekt, ponieważ bogate uniwersum Gwiezdnych Wojen potrzebuje dopracowanych produkcji, które pomogą zapomnieć o fatalnych filmach kinowych. Studio Respawn Entertainment tym razem podzieliło się z graczami klimatycznym zwiastunem fabularnym swojego najnowszego dzieła, który prezentuje się fantastycznie. Możemy w nim zobaczyć nowe lokacje, sojuszników głównego bohatera oraz nowych przeciwników. Zobaczcie, jak dzieło studia Respawn Entertainment prezentuje się w akcji:
Wydawca podzielił się też informacją prasową, która dokładnie nakreśla, o czym ma opowiadać historia Star Wars JedI: Survivor:
Nadchodzą mroczne czasy, a Cal Kestis (Cameron Monaghan) szuka bezpiecznej przystani poza zasięgiem Imperium. Pięć lat po wydarzeniach z „Upadłego Zakonu”, aby odnaleźć swoje przeznaczenie ukryte w mrokach Imperium, Cal będzie musiał wykorzystać znacznie więcej niż tylko swój miecz świetlny. Znajomi przyjaciele i nowi sojusznicy - Cere Junda (Debra Wilson), Greez Dritus (Daniel Roebuck), Merrin (Tina Ivlev) i nieznany dotychczas najemnik Bode Akuna (Noshir Dalal) - stają u boku Cala w walce przeciwko Imperium i najbardziej bezwzględnym wrogom w galaktyce. Jego misja zabierze go w dobrze już znane regiony galaktyki, jak i na nowe planety, w tym Koboh, będącą domem Bedlam Raiders.
Przypominam, że premiera Star Wars Jedi: Survivor została zaplanowana na 28 kwietnia bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Początkowo gra była tworzona również z myślą o PlayStation 4 i Xbox One, lecz ostatecznie twórcy skasowali te wersje, żeby mieć większe pole do popisu w kwestii oprawy wizualnej. Podobnie jak poprzednia część, nowe przygody Cala Kestisa dostępne będą w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing i napisy).
Zdjęcie: materiały prasowe Electronic Arts
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.