Data modyfikacji:

Wystartował nowy sezon F2 w grze EA Sports F1 23

Electronic Arts Inc. zaprezentowało kolejną z serii aktualizacji gry i elementów ze świata rzeczywistego w EA SPORTS F1 23. Zainteresowani mogą teraz zapoznać się z listą kierowców i bolidów sezonu 2023 Formuły 2™, a także z wyczekiwaną aktualizacją. Obydwie aktualizacje są już dostępne - gracze mogą cieszyć się kolejnymi wyścigowymi emocjami oraz nowymi projektami bolidów i być jeszcze bliżej uwielbianego sportu.
f1 23 recenzja
Sezon Formuły 2™ 2023 z udziałem zarówno znanych jak i debiutujących kierowców, takich jak Théo Pourchaire, Frederik Vesti, Ayumu Iwasa, Arthur Leclerc i Enzo Fittipaldi, zapowiada pełne akcji wyścigi i zaciętą rywalizację. Gracze mogą brać udział w wydarzeniach F2™ w trybach: kariery, F1® World i wieloosobowym.
Czytaj również: Premiera F1 Manager 2023
Gracze F1® 23 mogą spodziewać się kolejnych ekscytujących nowości jeszcze w tym tygodniu. Niedawno ogłoszone malowanie Haas "Home Race", kombinezon kierowcy i buty, zaprojektowane dla zespołu na Grand Prix Stanów Zjednoczonych, otrzymają ci, którym uda się pokonać Nico Hulkenberga w wydarzeniu dostępnym od 17 do 23 października.
"Cieszymy się, że możemy świętować wyścigowy tydzień we współpracy z EA SPORTS F1 23, co jest dla nas pierwszym takim wydarzeniem. Praca z EA SPORTS była fantastyczna i mamy nadzieję, że gracze z przyjemnością podejmą wyzwanie, aby uzyskać dostęp do naszych wyjątkowych barw" - powiedział Mark Morrell, Director of Marketing, MoneyGram Haas F1 Team.
Gra EA Sports F1 23 dostępna jest na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One i PC, za pośrednictwem EA App, Epic Games Store i Steam.
Zdjęcie: materiały prasowe Electronic Arts
Autor: Informacja prasowa