Data publikacji:

Godzilla i King Kong w Call of Duty?! Poznajcie szczegóły Operacji Monarch

Activision lubi zaskakiwać swoich fanów. Firma po raz kolejny wprowadza do Call of Duty: Warzone postacie z filmowym rodowodem. Tym razem nie padło jednak na kolejnego komandosa pokroju Rambo, tylko postawiono na gruby kaliber – wielkie potwory z produkcji studia Legendary Pictures.
call of duty
Producent gry Call of Duty: Warzone zaprezentował zwiastun najnowszej aktualizacji, wraz z którą startuje event Operacja Monarch. Jego start został zaplanowany na dzisiaj, natomiast finał odbędzie się za dwa tygodnie, dokładnie 25 maja. Największą atrakcją wydarzenia będzie pojawienie się potężnych bestii znanych z filmu „Godzilla vs. Kong”.
Podczas Operacji Monarch gracze powinni grać w pełnych drużynach składających się z czterech graczy. W meczach będzie mogło wziąć udział maksymalnie sześćdziesięciu użytkowników, natomiast podczas zabawy mają obowiązywać zasady Resurgence. Oczywiście w dalszym ciągu wygrywa ekipa, która pozostanie na polu bitwy jako jedyna. Trzeba mieć się jednak na uwadze, ponieważ na pewnym etapie rozgrywek może nastąpić nieoczekiwany zwrot akcji.
Zdjęcie: materiały prasowe Activision