Data modyfikacji:

Widowiskowa walka z bossem na nowym zwiastunie Sonic Frontiers

Jeszcze w tym roku odbędzie się premiera najnowszych przygód superszybkiego niebieskiego jeża, dlatego SEGA przypomina o swoim dziele z pomocą nowego zwiastuna, zawierającego fragmenty gameplayu, który został opublikowany w ramach imprezy Tokyo Game Show. Możemy się z niego dowiedzieć, jak będą prezentowały się walki z potężnymi bossami, oraz jakie zdolności specjalne jest w stanie aktywować główny bohater w Sonic Frontiers.
Sonic Frontiers
Choć producent bardzo się stara, żebym pokochał ten tytuł, to jednak na ten moment nie czuję się jeszcze w stu procentach przekonany do Sonic Frontiers. Oczywiście jestem w zupełności otwarty na to, że gra ma być rozbudowanym sandboksem, lecz trochę „nie kupuję” zbyt realistycznego wyglądu lokacji oraz mdłej kolorystyki. Niewykluczone, że w ruchu gra będzie sprawdzała się bardzo dobrze, dlatego na pewno dam jej szansę. Zwłaszcza, że najnowszy materiał opublikowany przez SEGĘ sprawił, że poczułem się zaintrygowany.
Walki z potężnymi robotami zazwyczaj są bardzo fajne, w związku z tym super, że taki motyw pojawi się w najnowszej grze z Soniciem w roli głównej. Na pierwszy rzut oka przypomina to trochę kultowe Shadow of the Colossus, choć tutaj nie będziemy się wspinać o włosach kolosów, tylko protagonista ma przebiegać przez świecące okręgi umiejscowione na ich ciele. Podoba mi się też to, że producent ponownie wykorzysta magiczne szmaragdy, które sprawiają, że Sonic przybiera swoją złotą formę, dającą mu jeszcze większą siłę i szybkość. Sprawdźcie, czy poniższy zwiastun przekona was do tej produkcji:
Przypominam, że premiera Sonic Frontiers została zaplanowana na 8 listopada 2022 roku. Dzieło studia Sonic Team dostępne będzie na komputerach osobistych, konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch) oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Tytuł otrzyma również wersję pudełkową dla każdej z konsol, która ma kosztować 229 złotych w dniu premiery. Już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe.
Zdjęcie: materiały prasowe SEGA
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.