Data modyfikacji:

Risen zadebiutował na konsolach

Nadszedł czas: Risen jest już dostępny w pudełkach na konsole PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, a także cyfrowo na Xbox One.
Risen na konsole
Nadszedł czas by zwiedzać Farangę i stawić czoła nadchodzącemu zagrożeniu! THQ Nordic z radością ogłasza, że już od dziś Risen jest dostępny na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch!
Inkwizytor Mendoza przybył na Farangę, wyspę zamieszkałą przez liczne okrutne stworzenia i rządzoną przez tajemniczego Don Estebana. Na całym terenie wyrosły z ziemi ruiny, a niebezpieczne potwory powoli przejmują kontrolę nad wyspą. Mendoza chce to zbadać i desperacko potrzebuje twojej pomocy. Czy mu pomożesz? Trafisz w sam środek buntu, tyranii i mistycznych rytuałów, a ostateczna decyzja o tym, w którą stronę przesunie się wahadło losu, leży w twoich rękach.
Zanurz się w brutalnym i klimatycznym świecie Risen, w którym każde działanie pociąga za sobą konsekwencje. Opanuj walkę mieczem, kijem, lub zostań potężnym magiem, torując sobie drogę przez krainę pełną tajemniczych trzęsień ziemi, przerażających potworów i niewyobrażalnych skarbów.
Zdjęcie: materiały prasowe PLAION Polska
Autor: Informacja prasowa