Data modyfikacji:

Razer zapowiedział soundbar dla graczy

Leviathan V2 X to najnowszy soundbar Razera, który dołącza do linii urządzeń z rodziny Leviathan. Nowe urządzenie zapewnia potężne, wciągające wrażenia dźwiękowe i charakteryzuje się kompaktową obudową i łatwym podłączaniem.
Kompaktowy soundbar do gier PC wyposażony jest w dwa pełnozakresowe przetworniki i dwa pasywne radiatory. Leviathan V2 X daje wyrazistą klarowność i głębię brzmienia, dostarczając porywające wrażenia dźwiękowe bez względu na rodzaj rozrywki. Leviathan V2 X, o długości zaledwie 400 mm,  idealnie dopasuje się do przestrzeni pod większością monitorów, zapewniając użytkownikom jednocześnie porządek na biurku i szeroką, wypełniającą pomieszczenie scenę dźwiękową.
Aby zagwarantować bezproblemowe podłączenie, Leviathan V2 X jest zasilany pojedynczym kablem USB typu C. Pozwala to na wydajniejsze pobieranie energii, przy równoczesnym tworzeniu mocnego, dynamicznego dźwięku o maksymalnej głośności 90 dB.
Wspierany przez Razer Chroma RGB, największy na świecie ekosystem oświetlenia dla urządzeń do gier, Leviathan V2 X może pochwalić się 14 strefami oświetlenia, niezliczonymi schematami i dynamicznymi efektami świetlnymi podczas grania, aby zapewnić użytkownikom pełną personalizację RGB i głębsze zanurzenie w rozgrywce.
Urządzenie obsługuje również Bluetooth 5.0, co zapewnia stabilne połączenie i daje dodatkową wygodę użytkowania, dzięki możliwości możliwość płynnego przełączania się między komputerem a urządzeniami mobilnymi sparowanymi za pośrednictwem aplikacji Razer Audio.
Leviathan V2 X dostępny jest w Chinach, Australii, Nowej Zelandii, Tajwanie, Japonii, Korei, Malezji, Indonezji, Tajlandii, Wietnamie i Singapurze. Na rynkach europejskich i amerykańskich urządzenie pojawi się w czwartym kwartale 2022 r.
Zdjęcie: materiały prasowe Razer
Autor: Informacja prasowa