Data publikacji:

Premiera Wreckfest na Nintendo Switch

Złam zasady i przekrocz limity w najbardziej kontaktowych wyścigach na konsoli Nintendo Switch z niesamowitymi pojazdami, ostrą akcją i szaloną fizyką.
Jako gra w tematyce demolition derbyWreckfest jest wypakowany opcjami dostosowywania i ulepszania dostępnymi niezależnie od tego czy przygotowujesz się do następnych starć na arenie wzmacniając zderzaki, dodając klatki bezpieczeństwa i boczne ochraniacze czy modyfikujesz różne części silnika do bardziej klasycznego wyścigu. Każda stłuczka jest nagradzana! Jedź ostrożnie lub koś wszystkich, to zależy tylko od ciebie! Albo po prostu wsiądź za kółko szkolnego autobusu i demoluj pojazdy, które staną ci na drodze!
Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy! Te i inne niepowtarzalne chwile, okraszone wiernie oddanymi zasadami fizyki, przeżyjesz tylko w grze Wreckfest, stworzonej przez legendarne studio Bugbear Entertainment – twórców FlatOut 1 i 2, oraz Ultimate Carnage! Pal gumę i wyginaj blachę na najbardziej odjechanej arenie samochodowej!

Główne cechy Wreckfest:

  • Niezwykłe wrażenia rajdowe – zachwycające wyścigi bez sztywnych zasad i niepowtarzalne chwile, które mogą zapewnić jedynie wiernie odwzorowane zasady fizyki. Przeżyj szaleńczą walkę o milimetry na torach wyścigowych, unikaj o włos wielkich złomowań na trasach z niebezpiecznymi skrzyżowaniami i ruchem ulicznym lub walcz o dominację, demolując przeciwników w derby na arenie!
  • Niesamowite samochody – stare, poobijane i pełne szpachli, ale za to aż ociekające charakterem! Od amerykańskich krążowników szos po zwinne auta z Europy i Azji! W innych grach czegoś takiego nie znajdziesz!
  • Zaawansowany tuning – zmienia się nie tylko wygląd, lecz także wytrzymałość karoserii samochodów! Wzmacniaj je litym żelazem chroniącym przed uszkodzeniami, ale i zwiększającym ciężar, co wpływa na właściwości jezdne. Zrób z samochodu istny czołg, srebrną strzałę lub coś pomiędzy!
  • Gra wieloosobowa – rozbijaj się ze znajomymi przez sieć i rywalizuj na całego, walcząc o dominację w demolce!
  • Tryby wyzwań – przeżywaj komiczne chwile za kierownicą takich cudeniek jak kombajn, kosiarka, gimbus czy trójkołowiec!
  • Tryb kariery – walcz w mistrzostwach, zdobywaj doświadczenie, odblokowuj ulepszenia oraz samochody i zostań arcymistrzem Wreckfest!
Gra Wreckfest ukazała się w wersji z polskimi napisami na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S|X, a dziś zadebiutowała na Nintendo Switch.
Zdjęcie: materiały prasowe Koch Media Poland
Autor: Informacja prasowa