Data modyfikacji:

Polski zwiastun rozgrywki Transformers: Earthspark

Hasbro i Outright Games, wiodący wydawca familijnych gier wideo, udostępniły zupełnie nowy zwiastun rozgrywki nadchodzącej przygodowej gry akcji TRANSFORMERS: EARTHSPARK – Expedition.
Jest to pierwsza gra wideo oparta na oryginalnym serialu animowanym Paramount+ i Netflix TRANSFORMERS: EARTHSPARK, w której występuje kultowy bohater Autobot Bumblebee. Wprowadzi nowe pokolenie fanów w zupełnie nową generację TRANSFORMERS.
TRANSFORMERS: EARTHSPARK – Ekspedycja została niedawno zaprezentowana na targach Gamescom w Kolonii w Niemczech i na Comic-Conie w San Diego, gdzie po raz pierwszy udostępniono ją fanom w każdym wieku. Nowy zwiastun prezentuje wybuchową akcję i rozległe środowiska występujące w grze, a także pozwala przyjrzeć się bliżej niektórym epickim misjom, których gracze będą mogli się podjąć.
Czytaj również: Jaki komputer jak PS5?
W TRANSFORMERS: EARTHSPARK – Expedition gracze przejmują kontrolę nad Bumblebee i walczą na różnorodnych biomach, pokonują wrogie Decepticony, odblokowują nowe umiejętności i uczą się niszczycielskich kombinacji. Inne kultowe postacie ze świata TRANSFORMERS pojawią się, aby pomóc lub przeszkodzić Bumblebee w jego wyprawie, w tym Optimus Prime, Grimlock, Skullcruncher , Nova Storm, Skywarp i nie tylko!
TRANSFORMERS: EARHSPARK – Expedition ukaże się 13 października 2023 roku na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch i PC.
Zdjęcie: materiały prasowe Cenega
Autor: Informacja prasowa