Data publikacji:

Mieszanka The Legend of Zelda i Portalu za darmo w Epic Games Store

Najwyższy czas, żeby odpalić aplikację Epic Games Store i dodać do konta kolejną bezpłatną produkcję, które prawdopodobnie nigdy nie uruchomicie, tak samo jak wielu wcześniejszych gier rozdanych na tej platformie. Tym razem padło na ciekawą grę akcji z plastelinowym ludzikiem w roli głównej.
epic games store
Nową bezpłatną produkcją udostępnioną na Epic Games Store jest Supraland z 2019 roku, za które odpowiada niezależne studio Supra Games. Produkcja opowiada o przygodach plastelinowego ludzika stworzonego przez dziecko do zabawy. Akcja gry została osadzona na terenie niewielkiego ogródka, które dla głównego bohatera wydaje się być wielkim molochem, pełnym przygód i niebezpieczeństw.
Choć rozgrywkę śledzimy z oczu protagonisty, to jednak gra pod wieloma względami przypomina produkcje z serii The Legend of Zelda, za sprawa przeczesywania lochów oraz rozwiązywania różnych zagadek logicznych i środowiskowych. Nie zabrakło tutaj również motywów podobnych do gry Portal, co z pewnością ucieszy fanów produkcji stworzonej prez Valve.
Oczywiście oferta firmy Epic Games ponownie jest ograniczona czasowo. Jeżeli chcecie pobrać Supraland kompletnie za darmo, to macie czas do 23 czerwca, do godziny 17:00. Wtedy na miejsce tego tytułu wskoczą dwa inne dzieła – cyfrowa wersja planszówki A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition oraz symulator stworzony przez Polaków, czyli Car Mechanic Simulator 2018.

Zwiastun gry Supraland

Zdjęcie: materiały prasowe Epic Games