Data modyfikacji:

Gotham Knights - twórcy chwalą się wielkością mapy miasta

W wywiadzie z serwisem Game Informer, twórcy Gotham Knights pochwalili się tym, że gra zaoferuje fanom największą w historii mapę Gotham. Będzie to też najbardziej okazała wersja rodzinnego miasta Batmana, jaką fani będą mogli samodzielnie zwiedzać i odkrywać. Metropolię przemierzymy nie tylko na nogach, ale także za sterami pojazdów, takich jak motocykle, którymi da się jeździć z dużą prędkością po drogach i autostradach.
Nowe wirtualne Gotham ma być też niezwykle wertykalnym miejscami, składającym się z wielu warstw. Autorzy są dumni z ilości szczegółów i detali architektonicznych, a także gęstości zabudowy, jaką udało im się osiągnąć. Zapewniają przy, że na dociekliwych eksploratorów czeka sporo nagród i niespodzianek, w tym ukrytych lokacji oraz misji lub przeróżnych aktywności.
Gotham Knights pojawi się w sklepach 25 października. Tytuł trafi równocześnie na komputery PC oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5. Nie należy zapominać, że Warner Bros. Games ma w najbliższych planach także drugą produkcję z superbohaterami z komiksowego uniwersum DC. Jest nią Suicide Squad: Kill the Justice League, tytuł trafi do fanów jednak dopiero w przyszłym roku.