Data publikacji:

Data premiery i zwiastun Goat Simulator 3 – zagramy jeszcze w tym roku!

Studio Coffe Stain zdecydowało, że nie będzie już trzymać graczy dłużej w niepewności, tylko już teraz zdradzi, kiedy najnowsza odsłona Symulatora Kozy trafi do sprzedaży. Okazuje się, że w produkcję zagramy jesienią tego roku – premiera zaplanowana została na listopad. Twórcy podzielili się też kolejnym szalonym zwiastunem Goat Simulator 3, który koniecznie musicie obejrzeć.
goat simulator 3
Pamiętacie drugą odsłonę Goat Simulator? Nie? Ciekawe czemu… Pewnie dlatego, że „dwójka” nigdy nie trafiła do sprzedaży i tak naprawdę trzecia odsłona jest pełnoprawnym sequelem „jedynki”. Uff, brzmi to zawile, ale takie jest już studio Coffe Stain, a pomysł z poplątaniem tytułu idealnie zgrywa się z szaloną tematyką ich serii. A jeśli nie wiecie, o co chodzi w tym nietypowym dziele, to musicie obejrzeć najnowszy zwiastun Goat Simulator 3. Co prawda nadal wiele się z niego nie dowiecie, ale za to obejrzycie spadające z nieba kozy i inne pokręcone rzeczy:
Najważniejsza informacja pojawiła się jednak pod koniec materiału. Twórcy w końcu zdecydowali się podzielić z graczami datą premiery Goat Simulator 3. Wychodzi na to, że będziemy mogli siać demolkę z udziałem kóz już 17 listopada bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych (Epic Games Store) oraz konsolach nowej generacji, czyli Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Posiadacze starszych platform niestety będą musieli obejść się smakiem.
Producent przygotował również wersje pudełkowe Goat Simulator 3, które znajdziecie m.in. na Ceneo.pl. Do sprzedaży trafi standardowe wydanie oraz edycja specjalna o nazwie Koza w Pudełku. Oprócz pudełka z grą, w środku znajdziemy maskotkę kozy, elegancki steelbook, kartonowy domek dla naszej kózki, plakaty oraz kilka ładnych pocztówek. Cena takiego wydania ustalona została na 299 zł, natomiast zwykła edycja fizyczna kosztuje 119 zł. Kusi, prawda?
Zdjęcie: materiały prasowe Coffe Stain Studios