Data publikacji:

Maszyny Steam: ruszyła przedsprzedaż

Można już składać zamówienia przedpremierowe na Maszyny Steam.

Ruszyła przedsprzedaż pierwszych Maszyn Steam i towarzyszących im akcesoriów. Mimo że oficjalnie zapowiedziano kilkanaście różnych urządzeń, do sprzedaży trafiły dopiero dwa, od Alienware i CyberPower. Później dołączą do nich kolejne. Osoby, które skorzystają z oferty, otrzymają urządzenia przed premierą.

W Europie i Kanadzie gracze mogą zamówić przed premierą kontroler Steam oraz umożliwiający streaming Steam Link poprzez platformę Steam, a także sklepy GameStop, EB Games, Micromania i GAME. Maszynę Steam od CyberPower można zamawiać bezpośrednio ze strony internetowej producenta.

Gracze z Ameryki Północnej mogą składać zamówienia na Maszyny Steam od Alienware, kontroler Steam i Steam Link za pośrednictwem platformy Steam i sklepu GameStop. Przewidywana data dostarczenia produktów to 16 października. Oferta jest ograniczona czasowo.

Oficjalna premiera Maszyn Steam zaplanowana jest na 10 listopada. Informacje na temat pozostałych urządzeń powinny zacząć pojawiać się w sieci w ciągu kolejnych tygodni.

Źródło: IGN

Autor: Dawid Sych