Data publikacji:

Klawiatura do 100 zł – TOP 5 modeli

Akcesoria do komputerów nie zawsze muszą być drogie, żeby spełniały swoje funkcje. Klawiatura do 100 zł może być wykorzystana podczas pracy lub grania. Zobacz, jaką klawiaturę do 100 zł wybrać.

klawiatura do 100 zł

Klawiatura do 100 zł – jak wybrać najlepszą?

Klawiatura do 100 zł będzie oczywiście miała mniej funkcji niż droższe modele. W tańszych klawiaturach rzadko kiedy można zmieniać mapowanie klawiszy oraz ustawiać makra (aczkolwiek nie jest to regułą!). Często są to jednak dodatki, z których tak naprawdę korzystają wyłącznie pro-gamerzy biorący udział w rozgrywkach e-sportowych.

Jaką dobrą klawiaturę do 100 zł wybrać? Zobacz nasze propozycje. Znajdziesz wśród nich klawiaturę dla gracza czy do pracy biurowej.

  1. Tracer Hellway
  2. SpeedLink Parthica Gaming
  3. Logitech MK235
  4. Tracer Gamezone Ingot
  5. Genesis Rhod 400

Możesz nawet znaleźć klawiatury mechaniczne do 100 zł z podświetleniem RGB, co daje chociaż namiastkę tego, co oferują sprzęty z wyższej półki. Jeśli natomiast rzadko gracie (lub robicie to za pomocą pada), a komputer wykorzystujecie przede wszystkim do pracy lub przeglądania Internetu, to spokojnie znajdziecie dobrą klawiaturę do 100 zł. Nie musi być nawet mechaniczna – w przypadku pisania lepiej sprawdzają się modele membranowe, ponieważ generują mniej hałasu.

Najlepsze klawiatury do 100 zł

Jeżeli zastanawiasz się, jaką dobrą klawiaturę do 100 zł kupić, sprawdź przygotowane przez nas zestawienie polecanych modeli. Znajdziesz wśród nich m.in. klawiaturę gamingową do 100 zł.

1. Tracer Hellway – klawiatura gamingowa do 100 zł

Propozycja Tracera to przykład klawiatury gamingowej do 100 zł korzystającej z membranowych przycisków. Urządzenie posiada trzykolorowe podświetlenie oraz aż dziesięć klawiszów multimedialnych. Z ich pomocą można sterować poziomem głośności dźwięku, zamykać aplikacje oraz kontrolować materiały wideo. Hellway ze względu na swój futurystyczny design pasuje przede wszystkim do pokoju gracza.

2. SpeedLink Parthica Gaming – klawiatura podświetlana do 100 zł

Parthica to kolejna klawiatura gamingowa do 100 zł, która pod wieloma względami nie jest wcale gorsza od drogich sprzętów. Urządzenie pozwala na zapisywanie kilku profilów, posiada podświetlenie LED z możliwością uruchamianie efektu pulsowania oraz pięć klawiszy makr. Ta klawiatura do 100 zł została wyposażona również w technologię Anti-Ghosting, umożliwiającą naciskanie kilku przycisków w tym samym czasie.

3. Logitech MK235 – klawiatura bezprzewodowa do 100 zł

MK235 łączy w sobie funkcjonalność z elegancją. Prosty design sprawia, że klawiatura do 100 zł doskonale nadaje się zarówno do domu, jak i biura. Ponadto klawiatura Logitecha komunikuje się drogą bezprzewodową, co sprawia, że można z niej korzystać na różnych urządzenia – od komputerów przez telewizory, na konsolach kończąc.

Przeczytaj również: Klawiatury bezprzewodowe – ranking

4. Tracer Gamezone Ingot – wytrzymała klawiatura do gier do 100 zł

Gamezone Ingot to klawiatura gamingowa do 100 zł wykorzystująca multimedialne przyciski, dzięki którym ułatwione jest sterowanie głosem. Kolejnym atutem urządzenia Tracera jest solidna konstrukcja oraz antypoślizgowe nakładki.

5. Genesis Rhod 400 – wodoodporna klawiatura RGB do 100 zł

Jak już pisałem wcześniej, klawiatury do 100 zł rzadko posiadają RGB. Model Rhod 400 wyłamuje się z tego schematu, oferując siedmiokolorowe podświetlenie. Klawiaturę Genesis poleciłbym również osobom, którym zdarza się rozlewać napoje. Dzięki wodoodpornej konstrukcji nie musicie martwić się o zniszczenie sprzętu po zalaniu go płynem.