Data publikacji:

Już dziś będzie można sprawdzić się na polu bitwy

Zamknięte testy alpha Battlefielda V wystartowały.

O Battlefieldzie V powiedziano już bardzo wiele. Można było posłuchać twórców, pooglądać trailery oraz sprawdzić gameplay'e, nagrywane podczas zamkniętych pokazów. Teraz nadeszła pora, gdy wybrani gracze będą mogli samodzielnie sprawdzić z czym to się je. Testy alpha tej produkcji wystartowały dziś dla posiadaczy komputerów osobistych.

  • Kup grę Battlefield V (PC) na Ceneo.pl
  • Zawartość próbnej wersji gry będzie, można powiedzieć, standardowa. Dostępna będzie jedna mapa (Arctic Fjord), na której możliwa będzie zabawa w Podboju oraz, co wzbudzi zapewne największe zainteresowanie, Wielkiej Operacji o nazwie "Upadek Norwegii". Głównym celem testów jest sprawdzenie kilku nowych mechanik, takich jak zupełnie nowy system łączenia się w grupy czy też zbudowany od podstaw model progresji. Co ciekawe, dostępne będą też dzienne zadania, za które zdobyć będzie można nieśmiertelniki, przechodzące później do finalnej wersji Battlefielda V.

    W ręce szczęśliwców, którzy otrzymali możliwość zagrania w alphę, trafi też całkiem spora ilość ekwipunku i pojazdów, które będzie można samodzielnie sprawdzić. DICE zaprezentowało zawartość na dwóch osobnych grafikach.

    Do kiedy potrwają testy? Tego na ten moment nie wiadomo. Jeżeli jednak zgłaszaliście się do testów, proponuję już teraz sprawdzić skrzynkę mailową, gdyż nie ma sensu zwlekać. Kody, które rozsyłali twórcy gry, przypisać będzie można wyłącznie do platformy Electronic Arts, Origin, więc posiadanie na niej konta jest do tego wszystkiego niezbędne.

    Źródło: VG24/7

    Autor: Tomasz Mendyka