Data modyfikacji:

Gaming w Black Friday, czyli co kupić w promocji dla gracza

Czarny Piątek to doskonały moment do kupna rzeczy, na które polowało się od dłuższego czasu. Mniejszych i większych rabatów z pewnością mogą spodziewać się gracze. W tym tekście przyjrzeliśmy się kategoriom gamingowych produktów, jakie mogą zostać przecenione podczas Black Friday.

black friday

Na co gracze powinni polować podczas Black Friday?

Szukacie mocnych promocji dla graczy? Sprawdź, na jakie rzeczy powinniście polować w piątek 26 listopada 2021 roku podczas Black Friday 2021.

Myszki gamingowe na Black Friday

Ceny high-endowych myszek dla graczy często są dosyć wysokie, przez co wielu młodszych graczy nie może pozwolić sobie na ich zakup. Warto jednak upolować podczas Black Friday jakiegoś gamingowego gryzonia, ponieważ znacząco poprawi on wasz komfort grania oraz sprawi, że będziecie osiągać większe sukcesy w sieciowych strzelankach czy grach typu MOBA.

Klawiatury dla graczy na Black Friday

Podobna sytuacja co w przypadku myszek. Klawiatury gamingowe charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz całą masą niezwykle przydatnych funkcji. Droższe modele posiadają wsparcie oficjalnego oprogramowania, z pomocą którego można dostosować urządzenie do własnych potrzeb. Koniecznie w kategorii gaming Black Friday wypatrujcie rabatów na klawiatury mechaniczne, gdyż to właśnie one najlepiej sprawdzają się podczas grania.

Fotele gamingowe na Black Friday

Spędzacie dużo czasu przed komputerem i narzekacie na bóle pleców? Jednym z powodów może być źle dobrany fotel, który nie jest przystosowany do wielogodzinnego grania. Podczas gamingowych promocji w Black Friday z pewnością znajdziecie oferty na fotele dla graczy, dlatego koniecznie przemyślcie ich zakup. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia z tego typu meblem, to zapewniam was, że szybko się w nim zakochacie. A wasz kręgosłup w końcu poczuje ulgę.

Konsole dla graczy na Black Friday

Jesteśmy właśnie w momencie premier konsol dziewiątej generacji i to na nich skupia się uwaga gracza. Pomimo debiutu PlayStation 5 i Xbox Series X/S, zarówno Sony, jak i Microsoft zapowiedziały, że jeszcze przez długi czas nie przestaną wspierać swoich poprzednich platform. Niewykluczone, że podczas Black Friday czekają nas solidne zniżki na PlayStation 4 Pro czy Xbox One X. To nadal bardzo dobre sprzęty, których kupno ma mnóstwo sensu. Liczymy również na obniżkę PS5 w Black Friday.

Sprawdź najlepsze oferty w Ceneo.pl - Black Friday - Xbox

Słuchawki gamingowe na Black Friday

Kolejne bardzo przydatne akcesorium, którego koszt potrafi wykończyć niejeden portfel młodego gracza. W tym przypadku wartość urządzenia jest jednak w pełni zrozumiała, ponieważ gamingowe słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1 to prawdziwe dzieło sztuki. Jeśli chcecie doświadczać gier w jak najlepszy sposób, to obowiązkowo musicie posiadać taki sprzęt! A podczas Black Friday może uda wam się kupić upragniony model w niższej cenie.

Gry komputerowe i konsolowe na Black Friday

Gry, gry, gry! To właśnie one będą najbardziej pożądane przez graczy podczas tegorocznego Black Friday. Podobnie jak w poprzednich latach miłośnicy gamingu mogą spodziewać się wielu przecen na największe hity na wszystkie dostępne platformy. Wiele tytułów z pewnością będzie dostępnych w wydaniach pudełkowych, choć w tym przypadku raczej warto nastawić się bardziej na cyfrową dystrybucję.

Gadżety dla graczy na Black Friday

Niewykluczone, że podczas tegorocznego Black Friday znajdziecie także obniżki cen różnych gadżetów związanych z branżą grową. Z pewnością polowałbym na figurki z motywami popularnych marek oraz coś bardziej związanego z modą, jak koszulki, czapki z daszkiem czy plecaki.

To oczywiście tylko kilka propozycji rzeczy, jakie gracze prawdopodobnie będą mogli kupić w niższej cenie podczas Black Friday. Koniecznie odwiedźcie tego dnia Ceneo.pl, żeby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami!

Autor: Łukasz Morawski

Gaming w Black Friday - często zadawane pytania

Na jakie konsole "polować" w Black Friday?
Jeśli myślisz o konsolach do gier w promocyjnych cenach, to najłatwiej będzie ci znaleźć te z poprzedniej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

Jake gry będą tańsze w Black Friday?
Nie ma na ten temat reguły. Większa jest jednak szansa na "upolowanie" tytułów, które premierę miały w zeszłym roku.